00:15

1403/05/02

پذیرایی روزانه 5000 زائر اربعین در موکب رودسر

فرماندار رودسر با اشاره به استقرار موکب رودسر در مرز مهران گفت: روزانه 5 هزار زائر اربعین حسینی در موکب رودسر پذیرایی خواهند شد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز (صبح رانکوه): امیر جانبازی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان که در دفتر امام‌جمعه رودسر برگزار شد، اظهار کرد: جلسات شورای فرهنگ عمومی رودسر مسیر درست خود را طی می‌کند و همه اعضای این جلسه اهتمام ویژه‌ای برای توسعه، رشد و تعالی فرهنگ جامعه دارند.

وی افزود: پروژه‌هایی که در راستای شورای فرهنگ عمومی در رودسر در حال اجرا بوده چشمگیر است و در ارتقای فرهنگ عمومی جامعه کمک شایانی می‌کند.

فرماندار رودسر با اشاره به راه‌اندازی ستاد اربعین حسینی در این شهرستان تصریح کرد: موکب رودسر در اربعین امسال در مرز مهران مستقر می‌شود و روزانه برای بیش از 5 هزار زائر کربلای معلی غذا و سرویس‌دهی می‌شود و این کار بزرگی است و نشان می‌دهد که رودسر در سال‌های گذشته درخشش خوبی داشته است.

جانبازی فومن، رودبار، شفت و املش را از شهرستان‌های معین برای کمک به موکب رودسر اعلام کرد و افزود: با کمک عتبات عالیات فعالیت‌ها خوب بوده و کمک‌های مردمی برای اربعین حسینی در حال جمع‌آوری است.

وی با اشاره به اینکه با هماهنگی‌های لازم تا این لحظه مشکل خاصی وجود ندارد، گفت: برای موکب رودسر در مرز مهران فضای 85 متری اختصاص‌یافته و روزانه 80 نفر وظیفه پذیرایی از زائران حسینی را بر عهده‌دارند.

انتهای پیام/

ر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *