02:55

1402/09/17

همایش پیاده‌روی خانوادگی ساعت ۸ صبح روز جمعه از مقابل گلزار شهدای املش  آغاز و بعد از طی مسافتی در باشگاه شهدای سرچور به پایان رسید
عزاداران جامانده از اربعین حسینی در رانکوه املش با پیاده‌روی و عزاداری در سطح شهر، عشق و ارادت خود را به امام حسین‌(ع) به نمایش‌ گذاشتند.
آرشیو
اخبار دسته بندی: چند رسانه ای
بمناسبت هفته محیط زیست با حضور ،اداره حفاظت محیط زیست ،گروه کوهنوردی پاکوب،آتش نشانی ،هئیت موتور سواری ،گروه های مردم نهاد حامی محیط زیست جمعی از مردم علاقه‌مند به طبیعت ؛مسیر گردشگری روستای تابستان نشین ، از زباله پاکسازی شد.
مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان املش صبح امروز مراسم تکریم سرهنگ باقر رجبی، رییس سابق انتظامی شهرستان املش و معارفه سرهنگ رحیمی رییس جدید، با حضور سردار حسن پور جانشین انتظامی استان گیلان و مسئولین شهرستان در کانون معصومیه برگزار شد.
مردم روزه‌دار و ولایتمدار املش در روز جهانی قدس با مشت‌های گره کرده و با حضوری پرشور انزجار خود را از رژیم کودک‌کش صهیونیستی و آمریکا نشان دادند و بار دیگر با آرمان‌های فلسطین تجدید پیمان کردند.
یست و پنجمین سالگرد زنده یاد سیروس قایقران کاپیتان فقید تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران و باشگاه ملوان بندرانزلی و فرزند دلبندش عصر روز جمعه در مسجد حسینیه شهدای کلویر برگزار شد.
همایش آل بویه امروز (شنبه 13 اسفند ماه 1401) با حضور استاندار گیلان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، مسئولان شهرستانی و جمعی از پژوهشگران و محققان در تالار لوزان املش برگزار شد.
فیلم و صوت
عزاداران جامانده از اربعین حسینی در رانکوه املش با پیاده‌روی و عزاداری در سطح شهر، عشق و ارادت خود را به امام حسین‌(ع) به نمایش‌ گذاشتند.