17:33

1403/02/01

شهدا با جان فشانی های خویش استقلال و امنیت کشور را حفظ کردند.

اختصاصی/ مسئول امور روحانیون سپاه قدس گیلان گفت : شهدا با جان فشانی های خویش استقلال و امنیت کشور را حفظ کردند باید قدر دان زحماتشان باشیم.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه حجت الاسلام مهدی ربیعی مسئول امور روحانیون سپاه قدس گیلان در یاد واره شهدای فرهنگی و دانش اموز شهرستان املش در مصلای امام خمینی با گرمیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و تبریک روز جوان وهفته معلم و هفته عقیدتی سیاسی گفت : کسانی که در راه خدا جهاد میکنند و کشته میشوند مورد عنایت خدا قرار میگیرند شهدای جنگ تحمیلی ما نیز از این زمره اند.
وی افزود : شهید مطهری اسلام ناب را خوب فهمید و خوب توانست انتقال دهد ایشان شخص بر جسته ای بود که معلمان و اندیشمندان جامعه او را از خود میدانندو این افتخاری است برای هر قشری که مانند او در جامعه اثر گذار باشد شهید به عنوان معلم دانشمند به گونه ای عمل کرد که کسی نتوانست از او و اثارش علیه انقلاب استفاده کند.
ربیعی ادامه داد : گاهی اوقات نقش هایی در جامعه به افرادی داده میشود که حتا در لباس روحانیت با انکه صاحب قلم و اثار میشوند اما در زمین استکبار بازی میکنند و بجای خدمت به اسلام ٬ خیانت میکنند اما شهید مطهری همه اثار و قلم و سخنش همیشه مقوم اسلام و انقلاب و ولایت فقیه بود.
او اظهار داشت : دانش اموزان باید سفیرهای شهدا در روشنگری جامعه باشند شهدای فرهنگی و دانش اموز ما برای مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی جان فشانی نمودند و سربلند شدند دو نوع دشمن داخلی و خارجی انقلاب را تهدید میکند لذا با شجاعت و صراحت میتوان همه توطئه های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی نمود
ربیعی تصریح کرد : اجازه نخواهیم داد که هرکسی در هر لباسی ٬ استقلال و امنیت کشور را خدشه دار نماید ما خواهان استقلال بر اساس توانمندی داخل با اتکا بر ارمانهای شهدا هستیم پس بکوشیم با همدلی و هوشیاری در مسیری قدم برداریم که شهدا از ما راضی باشند.
او در پایان گفت : شهدای فرهنگی و دانش اموز ٬ شهدایی هستند که در عرصه های مختلف برای ما الگو هستند شاخص ولایت فقیه است شهدا ما در مقابل استکبار ایستادند سلطه پذیر نبودند استقلال و امنیت را حفظ کردند لذا در انتخابات باید بکوشیم کسانی را برگزینیم که دلسوز انقلاب و نظام و قدر دان خون شهدا هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *