19:32

1403/03/27

۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر گردشگر وارد لنگرود شدند/ بستر سرمایه گذاری مهیا می‌باشد

فرماندار لنگرود گفت: ۲۱۰۰۰۰۰ نفر گردشگر وارد شهرستان لنگرود شدند و بیش از ۲۰۰۰۰۰ هزار برشور از مناطق گردشگری شهرستان بین گرشگران توزیع شده است

 

 

به گزارش سیدرضا جوادپور در گفتگو با خبرنگار صبح رانکوه؛ با بیان اینکه ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر گردشگر وارد شهرستان لنگرود شدند، اظهار کرد: این تعداد گردشگر در هتل ها ، مهمانپذیر ها ، کمپ های موقت، مدارس، مراکز اقامتی، خواب گاهها و چادر ها و مجتمع های گردشگری اسکان داشتند.

فرماندار لنگرود افزود : با توجه به ظرفیت شهرستان در هفت هتل با ظرفیت ۱۰۶۰ نفر و در نه مجتمع گردشگری با ظرفیت ۲۵۸۰ نفر و تعداد بیست مدرسه با ظرفیت ۱۵۸ کلاس روزانه پذیرش گردشگران را داشته است .

وی بیان اینکه بیش از ۲۰۰ هزار برشور از مناطق گردشگری شهرستان بین گرشگران توزیع شده است، خاطرنشان کرد: امسال خانه روستایی در کومله برای اولین بار با اسقبال گردشگران کشور روبرو بوده است.

فرماندار لنگرود گفت : الحمدلله درشهرستان لنگرود بستر سرمایه گذاری برای سرمایه گذارن آماده و مهیا می باشد و برای آنان جهت سرمایه گذاری فرش قرمز پهن می کنیم. شهرستان لنگرود با داشتن چشم انداز های زیبا و بکر گردشگری می تواند به عنوان قطب گردشگر در دنیا باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *