01:00

1403/04/01

جدیدترین پست اینستاگرامی نماینده رودسر و املش

نماینده شهرستان های رودسر و املش برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

 

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه اسدالله عباسی در برنامه بخش خبر بیست شبکه باران در مصاحبه تلفنی با رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در خصوص برنامه ششم توسعه و بودجه کشور صورت گرفت.

در این مصاحبه دکتر اسدالله عباسی با بیان اینکه فردا روز پایانی تصویب برنامه ششم خواهد بود، افزود: بعد از آن بودجه سال۹۶ در صحن علنی ششمورد بررسی قرار خواهد گرفت.
وی در مورد برنامه ششم افزود: بخشهای مختلفی از جمله حمایت از دهیاری ها، بافت های فرسوده شهری، حمایت از محیط زیست،مسایل مربوط به جنگلها به ویژه در استان گیلان ، پسماندها و تالاب ها، نیاز به تصویب قوانینی جهت حفظ و اعمال نظارت قویتر بر این امور را داشتیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان ادامه داد: مشکل اصلی که ما در حال حاضر در استان داریم, بودجه کافی به برخی از پروژه های ملی خصوصا در موضوع آب هنوز اختصاص نیافته و انتظار داریم از طریق اسناد خزانه هرچه سریعتر به ویژه پروژه های ملی در دستور کار قرار بگیرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: انتظار داریم با پیگیری استاندار محترم دکتر نجفی، نسبت به این پروژه ها حرکت سریعتری داشته باشیم و در حوزه کشاورزی، صیادی و بخش عمرانی از بقیه استانها عقب نمانیم و در بخش حمایت از کارگاههای کوچک و متوسط نیز در بخش اشتغال در سال آینده با توجه به برنامه ششم حرکت سریعتری داشته و انشاءالله معضل اشتغال برای همیشه حل شود.

 

201701108456418008_Orig

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *