06:31

1402/01/10

شهرستان املش در طول انقلاب یکی از شهرهای پیشگام بودند

نشست معاونین فرماندار و بخشداران شهرستان های لاهیجان ، لنگرود ، رودسر و امل با حضور علی اکبر پور اوزان مدیرکل محترم سیاسی و انتخابات استانداری گیلان در فرمانداری املش برگزار شد.

 

پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه: پس از پخش سرود جمهوری اسلامی و قرائت قرآن ، یونس محمودی ضمن خوشامد گویی به اعضاء حاضر در جلسه و خیر مقدم گویی افزود : در نظام مقدس جمهوری اسلامی انتخابات محوری ترین نقش و جایگاه را در ایجاد حکومت مردم سالاری دینی و دموکراسی اسلامی دارد.

وی در ادامه به بزرگان شهرستان املش از جمله آیت الله میرزا حبیب الله املشی که از فقیهان دارای جایگاه و از اعاظم عالم تشیع، آیت الله ربانی املشی دادستان کل کشور ، شیخ حسن رهبری امام جمعه فقید این شهرستان اشاره کرد و گفت : شهرستان املش در طول انقلاب یکی از شهرهای پیشگام بودند.

فرماندار املش تصریح کرد : شهرستان املش در بعد تاریخی و گردشگری دارای تمدن سه هزار ساله است که از حیث نگاه دولت در این بخش از حائز اهمیت خاص برخوردار است . در بحث سیاسی احزاب ، گروهها و فرق اسلامی بصورت سنتی فعالیت دارند بجز حزب اعتماد ملی که تحت ماده 10 کمیسیون فعالیت دارند.ما معتقدیم همه گروهها و فرق سیاسی میتوانند براساس قانون احزاب فعالیت خود را داشته باشند . ما حسب تأکید استاندار محترم جناب آقای دکتر نجفی و رویکرد ومشی اعتدالی توأم با عقلانیت دولت محترم تدبیر و امید در این شهرستان در جهت تألیف قلوب همه جناح ها و گروه ها عمل کردیم و باهمه فعالین سیاسی شهرستان ارتباط دوستانه و تعامل سازنده ایجاد کردیم.

فرماندار املش در ادامه به بحث آمار و سرشماری عمومی نفوس و مسکن 95 اشاره کردند و افزودند: طبق گفته دکتر محمدی ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه استان ، شهرستان املش توانست حائز رتبه اول در استان گیلان را بدست آورد که این مهم حاصل نمیشد جز با رهنمودهای استاندار محترم ، مأموران سختکوش وتوانمند و همکاران خودم در این شهرستان لذا از همه دست اندرکاران تشکر میکنم.

محمودی از حیث پیگیری بحث اشتغال نیز گفت : ما حدود 10 نشست شورای اشتغال با حضور مدیران استان و صاحبان مشاغل و کارخانه داران داشتیم تا بستر مناسبی برای ایجاد اشتغال در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاستهای دولت تدبیرو امید در امر اشتغال و اقتصاد ایجاد نماییم.

در زمینه اقتصاد مقاومتی وسیاستهای اقتصادی دولت تدبیر و امید در شهرستان در بخش پرورش ماهیان و دام و طیور بسیار در این شهرستان تلاش شده و امیدوارم نتایج آن به زودی برهمگان آشکار و مبرهن شود.

در پایان یونس محمودی گفت : اگر ما شاهد موفقیت نسبی در این شهرستان بودیم محصول تفکر و مشی اعتدالی و سیاست های توأم با عقلانیت دولت تدبیر و امید بود.

دولت اقای دکتر روحانی توانست با عقلانیت و اعتدال هم در سیاست خارجی و هم سیاست داخلی موفقیت های بزرگی کسب نماید که این امر بر کسی پوشیده نیست و موافق و مخالف بر این موضوع مهم جملگی اتفاق نظر دارند.

در بحث اقتصاد هم موفقیت های بزرگی کسب نموده است که اقتصاد دانان هم برغم همه مشکلاتی که از گذشته وجود داشته این امر را تایید میکنند.

محمودی در پایان گزارشی از زمان آغاز دولت تدبیر و امید در مقایسه با دولت گذشته ارائه کردند./ فرماندار املش

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *