21:36

1402/12/11

تبیین فلسفه قیام امام حسین(ع) برای جامعه حائز اهمیت است./ تصاویر

اختصاصی / حجت‌الاسلام مهدی صدیق امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان لنگرود با اشاره به در پیش بودن اربعین امام حسین(ع)گفت: تبیین فلسفه این قیام برای جامعه حائز اهمیت است.

 

 

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه وی به حضور میلیون‌ها نفر از مسلمانان جهان در مراسم معنوی اربعین حسینی(ع) اشاره کرد و افزود: حضور یکپارچه مردم در اربعین حسینی(ع) نظام استکباری را به لرزه انداخته است.

امام  جمعه لنگرود با بیان اینکه امنیت کشور به برکت خون شهدا تحقق پیدا کرده است، تصریح کرد: جانفشانی رزمندگان برگرفته از قیام عاشورای حسینی(ع) است.

صدیق در ادامه یکی از برکات انقلاب اسلامی را تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان‌ماه سال ۵۸ خواند و بیان کرد: سفارت آمریکا مرکز دشمنی علیه ملت ایران بود.

وی به ماهیت جاسوسی کارکنان لانه جاسوسی آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا در مقابل ملت ایران هیچ غلطی نتوانسته انجام دهد.

امام جمعه لنگرود با اشاره به پدیده تروریسم در جهان، خاطرنشان کرد: تروریسم یکی از مصائب دردناک جامعه بشری محسوب می‌شود و کشتار مردم مظلوم یمن از بدترین تروریسم دولتی است.

صدیق، مقابله با تروریسم را نیازمند اراده بین‌المللی خواند و یادآور شد: کشتار گروهی آل‌سعود در یمن نشان‌دهنده وحشی‌گری این رژیم بوده و جامعه بین‌المللی در مورد این جنایت سکوت کرده است.

وی در پایان با بیان اینکه بیانیه پارلمانی اتحادیه اروپا در مورد ایران ضمانت اجرایی ندارد، اظهار کرد: مواضع اتحادیه اروپا نسبت به ایران مورد تایید ما نیست.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *