00:45

1403/04/01

42 دستگاه ترانسفورماتور برق از ابتدای سال تا پایان مهرماه در املش نصب شد

به گزارش رانکوه نیوز، سید حسین محمدی مدیر توزیع برق شهرستان املش طی مصاحبه‌ای به ارائه خلاصه عملکرد این امور تا پایان مهر ۹۹ پرداخت.

وی گفت: تا پایان مهر ماه ۴۸ پروژه برای رفع ضعف برق مشترکین به اجراء درآمد و تلاش خواهد شد این موضوع تا پایان سال با جدیت پیگیری شود.

محمدی خاطرنشان کرد: درراستای تامین برق پایدار برای مردم شریف شهرستان بیش از ۱۰ کیلومتر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شد و تلاش می‌شود با برنامه ریزی مناسب و پس از جذب اعتبارات لازم بازسازی شبکه‌های فرسوده با سرعت و جدیت انجام پذیرد تا در طول سال به ویژه در زمان وقوع بحران‌های جوی کمترین مشکل برای مشترکین محترم اتفاق بیفتد.

مدیر توزیع برق املش افزود: از ابتدای سال ۴۲ دستگاه ترانسفورماتور برق در سطح شهرستان نصب و تعداد ۳۸ دستگاه ترانسفورماتور برق نیز تعمیر و افزایش قدرت داده شد.

وی اظهار داشت: باوجود تنگناهای مالی و شیوع گسترده کرونا، از ابتدای سال تا پایان مهر ۹۹ و با تلاش همکاران امور توزیع برق املش ۲۴.۷ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۲.۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط در سطح این شهرستان احداث شده است.

محمدی گفت: در راستای واگذاری انشعاب برق به متقاضیان جدید از ابتدای سال تا پایان مهرماه ۴۷۱ مشترک جدید به مشرکین امور توزیع برق املش افزوده شد.

مدیر توزیع برق شهرستان املش تاکید کرد: با پیگیری همکاران و اجرای طرح جهادی وصول مطالبات، درصد وصول مطالبات در کل شهرستان ۹۶.۳ درصد می‌باشد.

محمدی در خاتمه ضمن تشکر از مردم و مسئولین این شهرستان در همراهی امور توزیع برق املش برای انجام پروژه‌ها و خدمت‌رسانی به مردم گفت: امیدواریم با تلاش همکاران بتوانیم خدماتی شایسته به مردم شریف شهرستان ارائه کنیم و با همراهی مسئولین بتوایم به اهداف خود در بهسازی شبکه‌های توزیع برق و تامین برق پایدار نایل آییم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *