00:07

1402/09/14

پذیرش دانشجوی بدون کنکور بیش از 40 رشته در دانشگاه آراد واحد رودسر و املش

اختصاصی / رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش از ثبت نام بدون آزمون مقاطع کارشناسی و کاردانی در بیش از 40 رشته این واحد دانشگاهی خبر داد.

دکتر اسماعیل کاظم پور در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه از رودسر،اظهار داشت: با توجه به رشته های تحصیلی متنوع در این واحد، برگزاری کنفرانس ها و همایش های ملی، کسب مقام های متعدد علمی، فرهنگی و ورزشی، معافیت تحصیلی برای مشمولین سربازی و تاسیس تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و کارگاههای پیشرفته را از دلایل استقبال داوطلبان برای تحصیل در این دانشگاه دانست و همچنین از موارد دیگر تأثیرگذار در جذب دانشجو را نحوه پرداخت شهریه دانشگاهی بیان کرد و یاد آور شد امکان ادامه تحصیل جانبازان و همسران و فرزندان شهدا و جانبازان با هماهنگی بنیاد شهید بدون هزینه می باشد و دانشجویان در این واحد دانشگاه می توانند از تسهیلات ویژه مالی صندوق رفاه دانشجویی، وام بلند مدت، کوتاه مدت و تقسیط شهریه استفاده کنند که این موضوع موجب رغبت و استقبال دانشجویان شده است.
رئیس واحد رودسر و املش افزود: این واحد دانشگاهی با کادری مجرب، بیش از 30 عضو هیأت علمی تمام وقت و بیش از 90 استاد مدعو مفتخر است میزبان داوطلبان مشتاق در رشته های نظام مهندسی و علوم انسانی باشد.
دکتر کاظم پور اضافه کرد: ورزشکاران و پهلوانان کشوری زیادی از جمله محمد احمدزاده، حسن عبدالهی، شهریار مژده، سجاد عباسی، رضا عباسی چافجیری در رشته فوتبال ساحلی و سامان رضی در رشته وزنه برداری و مهری فلاحی دریاکناری در رشته والیبال نشسته و بشیر خدمتگر رودسری در رشته کیک بوکسینگ و قاسم خدادادی در رشته سانشو فارغ التحصیل و یا مشغول به تحصیل هستند.
وی درباره چگونگی انجام ثبت نام دانشجویان در این واحد دانشگاهی گفت : علاقمندان  می توانند با انتخاب واحد رودسر و املش در سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی( کد واحد 275) به آدرس www.azmoon.org و یا با مراجعه حضوری به آدرس رودسر – خیابان شهدا- خیابان شهدای دانشجو در این واحد دانشگاهی ثبت نام نمایند. وی با اعلام شماره تلفن های ۰۱۳۴۲۶۱۵۸۲۱ و ۰۱۳۴۲۶۱۵۴۰۰ و 09118164340 تاکید کرد: داوطلبان می توانند به صورت تلفنی با مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش در تماس باشند یا از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش به آدرس www.raiau.ac.irاطلاعات لازم را بدست آورند .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *