04:25

1402/09/15

راز “وب سایت” های پر بازدید

79768-238555-1402641014

وب سایت های زیادی وجود دارند که در طول روز مورد بازدید چندین هزار نفر قرار میگیرند اغلب این سایت ها به دلیل محتوی جذابی که دارند باعث می شود که آنها کاربر دائمی این وب سایت ها بشوند.
به گزارش جیرگوابرنیوز ، جذابیت هایی که وب سایت های مختلف دارند چه در زمینه ی تکنولوژی، فناوری، آموزش، مطبوعات، هنری و… کاربران علاقمند به این حوزه های مختلف را به سمت خود جذب میکند. اما  رازهایی که باید برای جذب کردن وب سایت تان بدانید چیست؟
1-محتوی به روز: 
کاربران همیشه به دنبال مطالب مورد علاقه خود هستند مثلا اگر در زمینه ی تبلیغات و محصولات وب سایتی دارید باید روزانه آن را به روز کنید تا کاربران هم روزانه پیگیر محتوی وب سایت شما باشند مثلا مطالب قدیمی تر همیشه باید آرشیو بندی بشوند و اولویت با مطالب جدیدتر باشد. چون مخاطب با دیدن تاریخ درج مطالب  تصمیم میگیرد که مطلب را بخواند بنابراین همیشه مطالب خود را به روز کنید.
2-فرمت نوشتاری جذاب: 
سعی کنید برای جذب مخاطب از فونت های ساده و کسل کننده استفاده نکنید استفاده از فونت های فانتزی و متنوع باعث جلب توجه میشود همچنین سعی کنید از رنگ های مختلف برای جذابیت بیشتر استفاده کنید انیمشنها نیز باعث جذابیت وب سایت میشود و آن را از یکنواختی بیرون می آورد.
3-استفاده از مطالب مرتبط: 
مطالب وب سایت شما با عنوان سایت شما باید مرتبط باشد اگر در زمینه ی تکنولوژی، آموزش، هنر، مطبوعات و… فعالیت میکنید باید در همان زمینه ها مطلب گذاری کنید و همیشه هم سعی کنید به روز ترین خبرها را در حوزه ی تجارت و فعالیت خود روی وب سایت قرار دهید چون مخاطبی که به وب سایت شما مراجعه میکند میخواهد مطالب مورد نظرش را بخواند بنابراین همیشه سعی کنید مرتبط با موضوع کاری یا وب سایت تان مطالب بگذارید.
4-وب سایت را خودتان بازدید کنید: 
همیشه به عنوان یک کاربر وارد وب سایت خود شوید و از دید یک کاربر به آن بنگرید نقاط قوت و ضعف آن را پیدا کنید مثلا برخی از وب سایت ها صفحه آرایی زیباتری دارند یا مثلا برخی وب سایت ها از طریق گوشی ها و تبلت ها به راحتی قابل دسترس نیستند بنابراین اگر مثل یک کاربر وارد وب سایت تان شوید بهتر میتوانید نقاط مثبت و منفی آن را پیدا کنید.
5-دسترسی آسان به مطالب: 
وجود لینکهای سالم و دسترسی راحت تر به آن ها جزء امتیازهای یک وب سایت محسوب میشود اینکه کاربر برای دسترسی به یک مطلب لازم نباشد که لینک های پی در پی را دنبال کند تا به مطلب مورد نظر برسد این ها همه جزء نکات مثبت یک وب سایت خواهد بود که کاربر سریع مطلب مورد نظرش را بخواند و در کمترین زمان بیشترین استفاده را از محتوی وب سایت شما داشته باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *