21:23

1402/07/12

21 مورد رفع آثار تجاوز به حریم راه در شهرستان املش / تصاویر

سرپرست راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان املش ا ز 21 مورد رفع آثار تجاوز به حریم راه در شهرستان املش با هماهنگی و دستور دادستان‌های محترم  این شهرستان خبر داد.

 

 

 

 

مهندس حمید رضا جعفر پور جلالی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز،  با اعلام این خبر گفت:  باتوجه به شکایت های مردمی و مشکل تردد مردم از عبور جاده و تجاوز حریم اشخاص در محور ها  اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان املش با توجه به وظیفه ذاتی این سازمان قلع قمع بصورت کامل انجام خواهد شد

 

 

وی افزود: که در اجرای ماده ۶ قانون ایمنی راهها و راه آهن هرگونه عملیات و ایجاد هرگونه مستحدثات یا درخت کاری یا زراعت یا اقدام حفاری در حریم قانونی کلیه راهها و راه آهن ممنوع است و به استناد تبصره ۱ ماده مذکور وزارت راه و شهرسازی مکلف است این قبیل مستندات یا درخت کاری و یا زراعت و …. ضمن اخذحکم مقام محترم قضایی  وبا حضور ماموران انتظامی و تنظیم صورت مجلس راسا قلع و آثار تجاوز را محو کند.

 

جعفر پور جلالی تصریح کرد: که ۲۱ مورد از حریم قانونی راه  که با پایه چوبی ، زراعت ، درختکاری و …. در روستای پیلجه  که موردتصرف قرار گرفته بود و بمدت معینی وقت داده شد تا رعایت حریم صورت گیرد که پس از پایان مهلت مقرر هیچگونه اقدامی در جهت بازگشایی حریم راه انجام نگردید و این اداره (راهداری و حمل ونقل جاده ای املش) با دستور حکم دادستان محترم شهرستان و با همکاری نیروی انتظامی قلع و قمع بصورت کامل انجام شد .

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *