21:28

1403/01/26

پیام تبریک بخشدار رانکوه به مناسبت روز روابط عمومی

بخشدار رانکوه ، در پیامی 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان عرصه رسانه و روابط عمومی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش رانکوه نیوز؛ در متن  پیام علیرضا پندار آمده است

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی در سطح ادارات و نهاد های دولتی و غیر دولتی می باشد بطوریکه اهمیت آن در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع ‌رسانی در همه عرصه‌ ها پیشتاز بوده دو چندان شده است.

موفقیت سازما‌نها، ادارات ، شرکتها و دوام شان در عرصه ‌ها و فعالیتهای تخصصی مختلف به عملکرد روابط عمومی ‌ها وابسته است و روابط عمومی ها سکانداری آن را برعهده دارند.

روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها تلقی شده و به عنوان کانون تفکر معرفی شده اند و وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است.

روابط‌ عمومی ها می‌توانند با بکارگیری تجهیزات و دانش روز برای تقویت ارتباط هرچه بهتر با آحاد جامعه، تنویر افکارعمومی و تحقق برنامه‌ها و اهداف راهبردی شهرستان را فراهم نمایند ، به طوری که دستاوردهای مجموعه دولت در حوزه‌های مختلف به خوبی تبیین شود.ا

اینجانب ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه مدیران و کارشناسان پرتلاش روابط عمومی دستگاه های دولتی، نهادهای عمومی و غیردولتی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق آنان را در سال ” رشد تولید و مهار تورم ” و در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین ، از درگاه خداوند متعال مسالت می نمایم .

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *