20:43

1403/01/30

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی رودسر و املش منصوب شد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش با صدور حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش رانکوه نیوز، به نقل از خبرگزاری آنا، ، مراسم تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش با حضور محمد نقی صفرزاده معاون هماهنگی و برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و حسین محبوب مدیر کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی گیلان، مجتبی ملکی خزانه دار استان گیلان، حمید نیکویه رئیس اداره نظارت، ارزیابی، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و  اعضای هیأت رئیسه این واحد دانشگاهی برگزار شد.

 

 

 

 

متن حکم طهرانچی برای انتصاب بهمن پنجعلی زاده به این شرح است:

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش منصوب می شوید. از جنابعالی انتظار می رود با بهره گیری از همه ظرفیت های معنوی، مادی و سرمایه های انسانی دانشگاه  به ویژه تقویت نقش آفرینی اعضای هیأت علمی و کارکنان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحد اهتمام ورزید. همچنین در حکم دیگری از سوی محمد مهدی طهرانچی از تلاش های علیجان امیریان ملک میان قدردانی شد. در متن این حکم آمده است: به این وسیله از تلاش های جنابعالی در دوران مسؤلیت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش تشکر می کنیم. امید است با اتکا به درگاه ذات اقدس احدیت در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

 

مهندس بهمن پنجعلی‌زاده عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد املش است که پیش از این معاون آموزشی، دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش بوده است.

همچنین دکتر طهرانچی طی نامه ای جداگانه از زحمات دکتر علیجان امیریان ملک‌نیان سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودسر و املش قدردانی و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *