19:59

1403/01/27

حقوق ۴۰۰ میلیون یورویی برای فوق ستاره

پیشنهاد رسمی الهلال به مسی

باشگاه الهلال عربستان پیشنهادی رسمی برای لیونل مسی فرستاد.

به گزارش رانکوه نیوز، روزنامه عربستانی عکاظ در خبری مدعی شد که باشگاه الهلال پیشنهاد رسمی به لیونل مسی ارائه کرده است.

عکاظ نوشت: با توجه به منابع خصوصی متوجه شدیم که باشگاه الهلال عربستان پیشنهادی رسمی به لیونل مسی برای پیوستن به این باشگاه ارائه کرده است.

خبری که حالا نیز توسط منابع موثق اروپایی تأیید شده است.

شامگاه سه‌شنبه، فابریتزیو رومانو، معروف‌ترین خبرنگار فعال در حوزه نقل و انتقالات، با انتشار توییتی نوشت: الهلال پیشنهاد رسمی با دستمزد ۴۰۰ میلیون یورو در سال را به لیونل مسی ارائه داده است. اما اولویت اول لئو، حضور در فوتبال اروپاست. پیشنهاد پاریس نیز در این مرحله توسط کاپیتان تیم ملی آرژانتین رد شده، ضمن اینکه بارسلونا منتظر مسئله فیرپلی مالی است تا پیشنهاد خود را ارائه کند.

روزنامه اسپانیایی مارکا نیز تیتر جالب “مادر همه پیشنهادها: الهلال عربستان به مسی سالانه ۴۰۰ میلیون پیشنهاد می‌دهد! ” را برای این خبر انتخاب کرده است. مارکا در ادامه با اشاره به توییت رومانو نوشت: امروز، در مارکا، ما در مورد یک “راه سوم” برای آینده مسی صحبت می‌کردیم، متفاوت از مسیر پاری‌سن‌ژرمن و بارسا؛ و رومانو به تازگی در خبری آن را تایید کرده است: الهلال، معتبرترین باشگاه عربستان سعودی، پیشنهادی چشمگیری به لئو مسی داده است: حدود ۴۰۰ میلیون یورو در سال!

این خبر که کلمه به کلمه آن توسط مارکا تایید می‌شود، برای اولین بار به صورت واقعی، به دست مسی رسیده و آژیر‌هایی از عربستان به صدا در آمده است. الهلال (یعنی دولت عربستان سعودی) حاضر است بیشترین مبلغی را که یک فوتبالیست در تاریخ دریافت کرده است را به ازای دستمزد ناخالص، به این بازیکن آرژانتینی بپردازد.

دستمزد ۴۰۰ میلیون در سال که تمام رکورد‌ها را خواهد شکست، از جمله ۲۰۰ میلیون یورویی که کریستیانو رونالدو در باشگاه رقیب الهلال، یعنی النصر، دریافت می‌کند.

از سوی دیگر، رومانو نیز آنچه که مارکا به آن اشاره کرده است را تأیید می‌کند: اولویت لئو، در حال حاضر، همچنان ادامه حضور در فوتبال اروپا (بارسا، پاری‌سن‌ژرمن… یا یک شگفتی ناشناخته) است. به یاد داشته باشیم که بارسلونا رؤیای جذب لئو را در سر می‌پروراند، اما هنوز هیچ پیشنهاد مشخصی به او نداده‌اند؛ و به یاد داشته باشید که پاری‌سن‌ژرمن قبلاً پیشنهاد خاصی به مسی داده است، اما آن‌ها (لئو و پدرش، خورخه) هنوز پاسخی به آن نداده‌اند. اوضاع هم در پاریس گل‌آلود شده است، چون مسی خواهان یک پروژه برنده است، ضمن اینکه اخیرا او از سوی هواداران پاریس هو می‌شود. وضعیت باز است، میلیون‌ها یورو از پول‌های سعودی‌ها نیز روی میز است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *