19:06

1402/09/13

پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه آرام راه میدان تا میدان رودسر

به گزارش رانکوه نیوز، فرماندار رودسر پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای اداری رودسر با اشاره با کاهش محسوس بودجه امسال با توجه به شرایط کشور، گفت: این کاهش نباید سبب شود که در دستیابی به روند انجام کارهای عمرانی مانع ایجاد کند.

حسین اسماعیل پور با بیان اینکه امسال نسبت به بودجه سال گذشته ۴ میلیارد تومان بودجه مصوب داریم، افزود: باید با همین میزان موجودی در راه خدمت به مردم تلاش کنیم.

وی اظهار کرد: دستگاه‌هایی که طرح و برنامه نداشته باشند هیچ ردیف بودجه به آنها تخصیص داده نخواهد شد.

فرماندار رودسر با بیان اینکه اولویت با انجام پروژه‌های عمرانی نیمه تمام است، اضافه کرد: تا پروژه‌های نیمه تمام به سرانجام نرسد پروژه جدیدی آغاز نخواهد شد.

اسماعیل پور بر ضرورت جدیت بیشتر مدیران شهرستانی در تعامل با مدیران استانی برای اخذ بودجه تأکید و تصریح کرد: به هر میزان که می‌توانیم از مدیران استانی بودجه مطالبه کنید به همان اندازه بودجه شهرستانی برای آن دستگاه اختصاص داده خواهد شد.

وی با اشاره به روند مطلوب اجرای پروژه آرام راه میدان تا میدان رودسر، افزود: روند کار به خوبی پیش می‌رود و در حال حاضر ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

فرماندار رودسر یکی از مشکلات کنونی شهر رودسر را موضوع آرامستان ذکر که باید ردیف اعتباری برای آن لحاظ شود و اظهار کرد: پروژه آبرسانی به روستاهای ۱۱ گانه دهستان شوییل نیز اجرایی شده و باید تسریع شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *