02:57

1401/11/08

وضعیت انبار چای‌های سنواتی در گیلان تعیین تکلیف شود

معاون پیشگیری و وقوع از جرم دادگستری گیلان با تأکید بر نقش مهم قوه قضاییه در عدم تضییع شدن حقوق بیت‌المال در کشور گفت: به زودی جلسه‌ای با حضور مدیران استانی و کشوری پیرامون تعیین تکلیف چای های سنواتی تشکیل خواهد شد تا موجب تضییع حقوق بیت المال و سهامداران نگردد.

به گزارش رانکوه نیوز، جان احمد آقایی امروز در حاشیه بازدید از برخی انبارهای چای سنواتی و در جمع خبرنگاران با بیان به اینکه 21 هزار تن چای در 18 انبار استان حدود 15 سال است که نگهداری می‌شود اظهار کرد: این چای ها غیر قابل شرب بوده و فقط در صنایع تبدیلی قابل استفاده است.

وی نگهداری این مدل چای‌ها را معظلی برای سازمان تعاون روستایی دانست و گفت: این انبارها مختص نهاده های دامی و برخی از سموم و کود های کشاورزی است که اکنون این حجم از چای های رسوبی در آن نگهداری می شود.

معاون پیشگیری و وقوع از جرم دادگستری گیلان از برگزاری جلسه‌ای با حضو مدیران استانی در خصوص تعیین تکلیف چای سنواتی خبر داد و افزود: به زودی جلسه‌ای با حضور مدیران استانی و کشوری پیرامون تعیین تکلیف چای های سنواتی تشکیل خواهد شد تا موجب تضییع حقوق بیت المال و سهامداران نگردد.

آقایی با تأکید بر نقش مهم قوه قضاییه در عدم تضییع شدن حقوق بیت‌المال در کشور بیان کرد: دادگستری هیچگونه مماشاتی ببا تضییع کنندگان حقوق بیت‌المال در هیچ سطحی نداشته و با آنان به شدت برخورد می‌کند.

 پایان پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *