12:36

1403/02/04

معرفی وب سایت اشکورنیوز-رصد اشکور

555

 

با سلام
اگر شما هم دغدغه فعالیت فرهنگی -سیاسی و اجتماعی دارید
با ما تماس بگیرید
مطالب،عکسها،موضوعات مورد علاقه خود را با ما در میان بگذارید
۵۰۰۰۲۰۶۰۱۰۱۱۱۱
با تشکر – مدیر سایت اشکورنیوز
*******************
سلام و درود بر اهالی اشکور در هر نقطه ای از کره خاکی که هستند
اشکورنیوز
خدمتی نوین برای مردم دیارم
در جنگ نرم ،رسانه امروز به ابزاری در دست اربابان سیاسی برای نقل و انتقال اطلاعات ،انتشار عقاید ،افکار و ایده همه چیزی را که آنها برای رسیدن به اهداف خود می خواهند تبدیل شده است .انتشار اطلاعات در این رسانه ها برای آگاهی نیست بلکه برای برای بدست گرفتن و تغییر افکار عمومی در جنگ قدرتها است.
با توجه به فرمایشات مقام عظمای ولایت امروز ما در یک میدان جنگ و کارزار فکری قرار داریم.گروه خبری پرتال اطلاع رسانی اشکورات جمعی از جوانان مجاهد،فرزندان راستین حضرت آیت الله خامنه ای با ندای لبیک یا حسین علیه السلام وارد میدان شدند تا آنچه را که از مهمات تفکرو فرهنگ اسلامی است را به جهان عرضه کنند.
گروه اشکورنیوز ما با تاسی از آیه ۱۷ سوره “یس” که “برما جز آنکه به روشنی رسالت ابلاغ کنیم تکلیفی نیست” رسالتی جز آگاهی بخشی،اطلاع رسانی،هشدارها و نویدها و همچنین تبیین اصول انقلاب اسلامی در عرصه جهانی را ندارد.
اشکورنیوز با شاخص ولایت و دست اخوت ندادن به هیچ جریان و حزب سیاسی آمده است تا انقلاب منحرف نگردد و به این مملکت آسیبی نرسد. و مفتخر است که دربازتاب اخبار،انعکاس رویدادها و همچنین تبیین وتحلیلها واقعیت را مدنظر خود قرار داده است.
اشکورنیوز وظیفه خود می داند بر اساس اصول انقلاب اسلامی ، قانون اساسی و منافع ملی ، مصالح مردم و باورهای ایمانی مازندران و کشور واقعیتها را رصد کرده و در دفاع از اصول و ارزشهای اسلامی جانانه بنویسد چرا که قلمش با قدرتی نرم آگاهی بخشی را مشق می کند.
در باور اشکورنیوز نقد جدی و منصفانه همراه با راهکار عنصر زاینده یک جامعه پویا است و کسانی که درصدد عبور از خط قرمزهای اصول انقلاب اسلامی هستند را بر نخواهد تابید.
گروه اشکورنیوز هچون علی اکبر(ع) گوش به فرمان ولایت با نوای “ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم” در جهت رسالت بزرگی که بر عهده دارد امیدوار است آنگونه که شایسته استان علوی مذهب ولاله خیز گیلان است در جهت گسترش افکار و نشر فرهنگ ناب اسلام محمدی اثر بخش و اثر گذار باشد.
و در آخر خطاب به ولی امر مسلمین جهان همنوا با سید شهیدان اهل قلم می گوییم؛
عزیزِ ما، ای وصیّ امام عشق!
آنان که معنای «ولایت» را نمی‌دانند، در کارِ ما سخت درمانده‌اند؛ امّا شما خوب می‌دانید که سرچشمه‌ی این تسلیم و اطاعت در کجاست.ما طلعتِ آن عنایتِ ازلی را در نگاهِ شما بازیافتیم.سرِ ما و قدمتان که وصیّ امام عشق هستید و نایبِ امام زمان(ع).
امید است در سایه ی تلاش و اندیشه جوانان این دیار فردای روشنی را برای آیندگان ترسیم کنیم
همین جا از همه ی کسانی که دستی در عرصه علم و فرهنگ دارند صمیمانه دعوت می نماییم که برای ابادانی وطنمان با همدیگر همگام و هم قدم شویم
برقرار باشید و سرفراز
شنونده ی همیشگی نظرات و ایده های شما :
اشکورنیوز(مروارید شمال ایران اشکورات)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *