23:36

1402/06/30

مسابقه نقاشی آسیبهای اجتماعی مواد مخدر در املش برگزار شد

 نقاشی1

 به گزارش خبرنگار صبح رانکوه، به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، مسابقه حضوری نقاشی با 15 اثردر زمینه عواقب، پیامدها و آسیبهای اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر و با هدف پیشگیری از این معضل در املش برگزار شد . سید عباس موسوی، ریس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان املش، روز شنبه 7 تیر در حاشیه برگزاری این مسابقه اظهار کرد:در کنار این

مسابقه  نمایشگاهی از آثار نقاشی شده هنرجویان در میدان شهر بامشارکت این اداره، نیروی انتظامی و آموزشگاه نقاشی گنجینه وبسیج هنرمندان املش برگزار شد.

وی افزود: این مسابقه در رده سنی کودک و نوجوان با هدف آگاه سازی مردم بویژهجوانان و نوجوانان با عواقب و پیامدهای آسیب شناسی اعتیاد و همچنین خانواده هاجهت مبارزه با این معضل اجتماعی که امروز یکی از آسیبهای خانمان سوز می باشدبرگزار شده است. این مسئول ابراز امیدواری کرد: با برپایی چنین برنامه ها و نمایشگاه­هاییبتوانیم نقش و تأثیر بسزایی در راستای پیشگیری از آسیب­های اعتیاد در شهرستان داشتهباشیم. موسوی در پایان تصریح کرد: به افراد شرکت کننده در این مسابقه از سوی ادارهفرهنگ و ارشاد اسلامی و نیروی انتظامی املش، جوایزنفیسی همراه با لوح تقدیر اهدا می شود.

 

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *