23:51

1402/01/05

مرگ پزشک زن حین کار در بیمارستان رودسر

پزشک زن شب گذشته در بیمارستان رودسر درگذشت و تحقیقات برای مشخص شدن علت مرگ او از سوی پلیس آغاز شده است.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه به نقل از رسانه بامردم؛ دکتر مریم ناصری متخصص جراحی عمومی و پزشک با وجدان و باسواد بیمارستان رودسر که سال قبل هم به عنوان پزشک نمونه انتخاب شده بودند، در حین کشیک در بیمارستان درگذشت. شاهدین صحنه سکته قلبی را احتمال مرگ وی می دانند.
مریم ناصری از جمله پزشکان طرح سهمیه زنان بود که چند ماه پیش به خاطر فوت پدر دچار فشار روحی بوده و از طرفی بدلیل تنهایی مادرش درخواست انتقالی به شهر خودش را داشته که معاونت درمان استان گیلان با انتقال وی به شهرش رشت مخالفت کردند.
بررسی آخرین پیامهای وی در تلگرام به دوستانش نشان می دهد وی در مورد تعهد سهمیه زنان که ابتدا چهار ساله بوده و سپس ۱۲ساله شده است ناراحت بوده و اعلام کرده بوده که به دلیل فشار روحی و شرایط سخت دوری از خانواده و عدم همکاری مسئولین، طرح سهمیه زنان را رها خواهد کرد و ادامه کار نمی دهد.
در این زمینه مدیر رسانه ای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان گفت: علت فوت دکتر مریم ناصری پزشک عمومی بیمارستان رودسر در دست بررسی است.

طلعت کاویانی در گفتگو با ایرنا افزود: این پزشک صبح روز گذشته ( ۳۰ آذرماه) پس از اتمام شیفت کاری اش در محل استراحت پزشکان بیمارستان رودسر (پاویون) فوت کرد.
وی اظهار داشت: هیچ مورد مشکوکی در مورد فوت این پزشک در محلل پاویون دیده نشده بنابراین به نظر می رسد که دچار عارضه سکته شده باشد.
مدیر رسانه ای دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان خاطر نشان کرد:با اینن همه، پرونده مرگ این پزشک عمومی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی استان گیلان ارجاع داده شده است.
به گفته کاویانی این پزشک مجرد، ۳۶ ساله، اهل رشت و پنج سال سابقهه خدمت داشت.
تحقیقات در مورد علت مرگ او که در زمان شیفت کاری او در پاویون پزشکان بیمارستان رودسر اتفاق افتاده ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *