00:55

1403/04/30

عملکرد دولت در حوزه جوانان تا نقطه مطلوب فاصله دارد

رهبری املشی گفت: انرژی جوانی و نشاط را می توان با برنامه ریزی که از طرف دولتمردان می شود در جهت برطرف کردن نیاز های کشور هدایت کرد که تا کنون دولت به نحو مطلوبی نتوانسته در این امر موفق باشد.

 

 

به گزارش صبح رانکوه،  محمد مهدی رهبری املشی ضمن تبریک ولادت امام جواد (ع) ، جوانان اصلی ترین سرمایه کشور دانست و افزود: نگاه دلسوزانه در حوزه جوانان می تواند راهگشای گره مشکلات آنها باشد.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس اظهار کرد: ایران با داشتن جمعیت جوان و تحصیل کرده دارای قدرت راهبردی بزرگی بوده که اگر برنامه درست و مدون برای این سرمایه ملی انجام نشود کشور دارای پتانسیل منفی خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: انرژی جوانی و نشاط را می توان با برنامه ریزی که از طرف دولتمردان انجام می شود در جهت برطرف کردن نیاز های کشور هدایت کرد که تاکنون دولت به نحو مطلوبی نتوانسته در این امر موفق باشد.

رهبری املشی افزود: دولت می تواند با عملکرد درست ، زمینه اشتغال جوانان را ایجاد نماید و با این امر از افزایش آسیب ناهنجاری های اجتماعی که به دلیل بیکاری و به طبع آن عدم ازدواج به وجود می آید جلو گیری کند.

نماینده مردم رودسر و املش اظهار کرد: جوانان امروز منتظر خدمت رسانی به جامعه هستند و دیدگاه عدم مسئولیت پذیری در نسل جوان کشور را قبول ندارم./ رصد رودسر

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *