03:00

1402/07/11

روستا، کانون مهم تولید در تحقق شعار سال

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز حجت الاسلام رنجبر امام جمعه شهرستان املش در خطبه های عبادی-سیاسی نماز جمعه ،اشاره به نفس انسان داشت وگفت: نفس انسان ،انسان را به سوی بدی می کشاندبنابراین انسان باید خودش را کنترل کند.

حجت الاسلام رنجبر درادامه به سالگشت حمله به مسجد گوهرشاد توسط استکبار جهانی آمریکا و اسرائیل پرداخت و افزود:این حمله در مشهدالرضا انجام گرفت که مردم از یک واجب الهی ،دفاع از ضرورت الهی،دفاع از استحکام خانواده و ارزشهای دینی بنام عفاف وحجاب قیام کردند.

خطیب جمعه املش از برگزاری مراسم عفاف وحجاب در مصلی شهرستان املش با رعایت پروتکل های بهداشتی خبرداد و افزود:خداوند در قرآن کریم به حجاب وعفاف تاکید فراوان داشته است واین درصورتی است که ما برای امر بدنی خود که مساله کرونا وماسک زدن است را خوب حفظ و رعایت میکنیم اما نسبت به امرآخرتی خود بی تفاوت هستیم.

امام جمعه املش همچنین سالروز تشکیل بهریستی اشاره کرد و و ضمن قدردانی از رئیس و پرنسل زحمتکش بهزیستی افزود:بهزیستی شهرستان املش 2250نفر را تحت پوشش قرار داده است و دراین راستا اعتبارات و کمک ومساعدت مسوولین بسیار کم است و لازم است که نگاه ویژه ،علی الخصوص در تهیه مسکن محرومین و ویلچر شود.

وی همچنین از ضمن از پرسنل اورژانس اجتماعی قدردانی کرد و اظهار داشت:خدمات 123 بصورت رایگان در اختیار همه مردم است اما متاسفانه از این خدمات استقبال کمی می شود.

امام جمعه املش از اجرایی شدن ساختمان جدیدالاحداث بهزیستی در شهرستان املش خبرداد وگفت:از مسوولین استان خواستاریم تا بحث احداث ساختمان بهزیستی را هرچه سریعتر محقق نمایند.

وی به شعار سال مقام معظم رهبری اشاره داشت و گفت:امسال سال فرصتها وتحول خواهی است که مشارکت مردم در طرح مواسات مومنانه ،شروه مجلس یازدهم ،عملکرد قوه قضاییه،تاب آوری مردم عزیز درمقابل تحریم ها و بی تدبیری های برخی مسوولین نمونه هایی از این شعار است که حکایت از بصیرت ،صبر و استقامت مردم را دارد.

حجت الاسلام رنجبر به تهدیدها نیز اشاره ای داشت و گفت:اگر مسوولین ما به سخنان رهبر عزیز ما گوش فرا دهندهمه تهدیدها رفع خواهد شد چرا که قاچاق کالاها در ایران باعث تهدید بیکاری کارگران ایرانی شده است.

وی با تاکید براینکه جهش تولید در روستاها راباید تحقق ببخشیم افزود: آسان کردن تردد و تامین آب شرب در روستاها اولین گام برای تحقق جهش تولید در روستاها است که باید توجه ویژه ای شود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *