06:17

1401/11/18

دهه فجر انقلاب اسلامی یکی از زرین ترین ایام تاریخ ایران است

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حجت الاسلام رنجبرامام جمعه شهرستان املش در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه با گرامیداشت ایام ا…دهه مبارک فجر و یادوخاطره امام خمینی(ره) وشهدای انقلاب اسلامی ،سفارش به تقوای الهی و عفت اشاره داشت وافزود: میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را به همه زنان زحمتکش و فداکار ایران اسلامی تبریک عرض میکنم.

وی با بیان اینکه دشمنان میخواهند عفت را از جامعه اسلامی بگیرندافزود:یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی عفت آفرینی و جاری وساری ساختن عفت در آحاد جامعه است که الحمدا…موج می زند و باید بیش از این گرامی داشته شود.
خطیب جمعه املش درادامه افزود:ایام ا…دهه فجر بزرگترین مناسبتی است که در برگ زرین تاریخ رقم خوردو قرآن کریم نیز ایام ا…را سفارش کرده است.
وی با بیان اینکه یکی از اهداف دشمن گرفتن معنویت از جامعه اسلامی با انتشار ویروس کرونااست افزود:اقدامات خوبی در شهرستان املش انجام شده است و انشاا..همایش رژه خودرویی را با تصمیم ستادایام ا…دهه فجر در روز 22 بهمن برگزار خواهیم کردوباردیگر به آمریکا اعلام خواهیم کرد که ما مردم ایران همچنان پای انقلاب هستیم و آمریکای جنایتکار را به زباله دان تاریخ خواهیم انداخت.
حجت الاسلام رنجبر به عملیات فاو فرودین سال 1364توسط رزمندگان انقلاب اشاره داشت و افزود:در موسسات و دانشگاههای نظامی دنیا عملیات والفجر 8فاو تدریس میشود.
وی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص دولت جوان انقلابی و حزب الهی پرداخت و افزود:فرمایش رهبر از این سخنان اینست که دولت را کسی برعهده بگیرد که مانندمکتب سردار شهید سلیمانی باشد و نگاهشان بسوی غرب نباشد.
وی در پاسخ به این سوال که استراتژی آمریکا با آمدن جوبایدن چیست؟ گفت:رهبر معظم دراین باره فرمودند نه با آمریکا مذاکره می شود و نه جنگ.
ونظر آمریکای جدید اینست که گفته برجام بستری برای توافق موشکی ومنطقه ای ایران است وایران حق هیچگونه دخالت منطقه ای را نداردو میخواهند برجام 2و3 را انجام دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *