22:14

1402/12/11

درخواست آتش‌بس نشانگر درماندگی رژیم جعلی صهیونیستی است

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛حجت الاسلام رنجبر  در خطبه های عبادی-سیاسی جمعه ضمن تبریک سوم خرداد آزادی خرمشهر با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری در نظامی جمهوری اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب که فرمودند؛همه مسئولان در برابر نظام جمهوری اسلامی مسئولند و وظیفه دارندجلوی هرگونه فساد را بگیرند و وظیفه همه است تا برای حضور حداکثری مردم در انتخابات اصلح تبلیغ کنند.

وی با اشاره به اینکه بیش از80درصدبودجه کشوردر اختیار ریاست جمهوری است افزود:لذا اهمیت انتخابات ریاست جمهوری بعنوان دومین شخص مملکت بسیاربالا است.

رنجبر در ادامه سابقه موفق،انتظام اخلاقی و انتخاباتی ،تقوای سیاسی،داشتن برنامه مشخص وعملیاتی را از خصوصیات یک کاندیدای موفق عنوان کرد و افزود:نظام جمهوری اسلامی استوانه هایش استوار است وحقانیت دارد و کاندیداها باید وحدت آفرین باشند وبتوانند همه گروهها را جذب کنند چون نظام متعلق به همه است.

امام جمعه املش  با بیان اینکه کاندیداها از هرگونه دو قطبی و حاشیه پراکنی ها بپرهیزند افزود:در انتخابا کاندیداها افرادعادل،صادق،با تقواترین را انتخاب کنید

وی با اشاره به اتش بس یکطرفه اسراییل بیان داشت:اسراییل مجبور شد تسلیم رزمندگان اسلام شود و مجبور شد عظمت اسلام ومستضعفان را بپذیرد واین پیروزی را تبریک عرض میکنم و درود بر سردار شهید قاسم سلیمانی ،سردار حجازیها،سردار همدانی ها و شهدای دیگر که این فن آوری را آموزش دادند .

خطیب جمعه املش با بیان اینکه کسی مخالف مذاکره نیست بلکه بحث میدان و دیپلماسی است افزود:میدان مبارزه یعنی درمقابل دشمن ایستادن است لذا ما جنایات آمریکا واسرائیل را محکوم کرده وبشدت از همه کشورهای جهان وساز مانهای بین المللی میخواهیم که اسرائیل را به میز محاکمه بکشاند.

وی در پایان افزود:ما نمازگزاران جمعه از همه نمازگزاران اسلام پزشکان و جامعه سلامت میخواهیم در همانطور که در شرایط کرونا کمک کردند به مردم فلسطین نیز دراین شرایط کمک کنندو بزودی امت مسلمات وملت های آزاده دنیا با پایداری جهانی ومقاومت جهانی تومار مستکبران جهان را درهم خواهند پیچید .

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *