13:19

1403/03/09

:

خدمات رسانی اداره بهزیستی شهرستان املش به مددجویان با مالکیت دائمی در ساختمان اداری جدید

مدیرکل بهزیستی گیلان از مالکیت دائمی ساختمان اداری بهزیستی شهرستان املش خبر داد و گفت: طی تهاتر و معاوضه بخشی از املاک اداره بهزیستی املش، ساختمان جدید این اداره جهت ارائه خدمات بهینه به مددجویان، در آینده ای نزدیک، بهره برداری خواهد شد.

به گزارش رانکوه نیوزآریا طوفانی مدیرکل بهزیستی گیلان با اعلام اینکه ساختمان جدید اداره بهزیستی به زودی جهت ارائه خدمات به مددجویان، راه اندازی خواهد شد اضافه کرد: طی رایزنی و پیگیری های پیوسته و با تهاتر بخشی از املاک بهزیستی املش، ساختمان این اداره پس از سالها از حالت استیجاری خارج گردید تا خدمات مددکارانه این نهاد به زودی در مکان دائمی جدید، بصورت متمرکز ادامه یابد.

 

وی در ادامه از تلاش ها و همکاری کلیه مسئولین استانی و شهرستانی نسبت به قطعی شدن و به ثمر رسیدن این مهم، قدردانی کرد و گفت: اقدامات معاوضه و تهاتر بخشی از املاک بهزیستی املش با ساختمان جدید از حدود یک سال پیش کلید خورد که خوشبختانه این اقدامات طی رایزنی های متعدد منتج به نتیجه شد و ساختمان جدید اداره بهزیستی املش پس از سالها به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

طوفانی افزود: سازمان بهزیستی یکی از تاثیرگذارترین نهادها در زمینه خدمات رسانی به جامعه هدف محسوب می شود و وجود “ساختمان اداری” مطلوب و مناسب برای خدمت رسانی به مددجویان امری ضروری قلمداد می شود که به لطف خداوند و همت مسئولین استانی و شهرستانی این امر مهم پس از سالها تحقق یافت.

مدیرکل بهزیستی گیلان با اشاره به اینکه پروژه مولدسازی ساختمان اداری بهزیستی املش برای اولین بار بصورت رسمی در استان انجام پذیرفت، تصریح کرد: ساختمان اداری جدید بهزیستی املش در زمینی حدود۱۴۰۰متر بصورت دو طبقه مورد تهاتر با بخشی از املاک بهزیستی املش قرار گرفت که به لطف خدا پس از تجهیز و مناسب سازی در آینده ای نزدیک راه اندازی خواهد شد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *