نسخه موسوم به Viber 5.3.0.2339 که اوایل آوریل راهی بازار شده این اجازه را به کاربران وایبر می‌دهد تا با یکدیگر تماس با کیفیت ویدئویی و صوتی برقرار کنند.     به گزارش گروه فناوری اطلاعات صبح رانکوه،  نسخه جدید وایبر اجازه برقراری تماس ویدئویی با کیفیت اچ دی را به کاربران می‌دهد. وایبرexنسخه موسوم […]

نسخه موسوم به Viber 5.3.0.2339 که اوایل آوریل راهی بازار شده این اجازه را به کاربران وایبر می‌دهد تا با یکدیگر تماس با کیفیت ویدئویی و صوتی برقرار کنند.

 

 

به گزارش گروه فناوری اطلاعات صبح رانکوه،  نسخه جدید وایبر اجازه برقراری تماس ویدئویی با کیفیت اچ دی را به کاربران می‌دهد.

وایبرexنسخه موسوم به Viber 5.3.0.2339 که اوایل آوریل راهی بازار شده این اجازه را به کاربران وایبر می‌دهد تا با یکدیگر تماس با کیفیت ویدئویی و صوتی برقرار کنند. گفتنی است وایبر یکی از اپ های پرطرفدار روی گوشی و تبلت و حتی لپ تاپ و دسکتاپ بوده که ۴۰۰ میلیون کاربر فعال داشته و به گفته کارشناسان هند با داشتن ۴۰ میلیون کاربر فعال روی وایبر شماره یک کاربران این اپلیکیشن را به خود اختصاص داده است. وایبر با داشتن ۷ الی ۸ هزار استیکر رقبایی چون لاین، هایک، واتس اپ و نیمبوز را پیش رو دارد. برای دانلود فایل APK و نصب روی گوشی و تبلت اندرویدی خود می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. روی download apk کلیک کرده و وارد صفحه ای خواهید شد که پس از ۳۰ ثانیه لینک دانلود فایل به حجم ۳۳ مگابایت را به شما خواهد داد.