01:43

1403/04/01

ساعات کار ادارات استان گیلان تغییر کرد+جزییات

فرماندار املش با استناد به نامه شماره ،۱۹۶/۸۰/۱/۹۴۲الف مورخه ۹۶/۵/۵ استاندار گیلان گفت: با توجه به افزایش دمای  هوا در هفته آینده ساعات کار ادارات املش همزمان با استان گیلان تغییر کرد.

 

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه، یونس محمودی در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه اظهار داشت: به استناد نامه شماره ،۱۹۶/۸۰/۱/۹۴۲الف مورخه ۹۶/۵/۵ استاندار گیلان با توجه به افزایش دما ساعت کار ادارات املش همزمان با ادارات و سازمان های استان از تاریخ ۷/۵/۱۳۹۶ لغایت ۱۲/۵/۱۳۹۶ از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۱۳:۳۰ می باشد.

 

بر این اساس نامه استانداری گیلان در در این اطلاعیه آمده است:

مردم شریف گیلان:

باتوجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بحرانی شدن گرمای هوا در کل کشور در هفته آینده  و بمنظور استفاده بهینه از انرژی برق، کمک به پایداری شبکه های برقرسانی و جلوگیری از خاموشی های احتمالی، ساعت کار ادارات و سازمان های استان از تاریخ ۷/۵/۱۳۹۶ لغایت ۱۲/۵/۱۳۹۶ از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۱۳:۳۰ می باشد.

 

از همگی کارکنان دستگاههای اداری خواهشمند است در مصرف لوازم برقی در محل کار نهایت دقت در رعایت نکات مدیریت مصرف به ویژه لوازم سرمایشی را اعمال کنند و تمامی دستگاههای برقی و تجهیزات روشنایی را پس از پایان ساعت کار اداری خاموش نمایند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *