20:09

1403/03/27

تعویض 2000 متر شبکه سیمی فرسوده در املش با کابل خود نگهدار

به گزارش رانکوه نیوز،درحاشیه این مراسم رضایی فرماندار املش گفت: تلاش های کارکنان مجموعه شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان برای خدمت رسانی به مردم شایسته تقدیر است و امیدواریم با تامین منابع مالی لازم و رفع موانع موجود ، خدمت رسانی در این حوزه با سرعت بیشتری صورت پذیرد.
همچنین محمد اسماعیل هنرمند در این آیین اظهار داشت: شبکه های شهرستان املش همزمان با کل استان درحال بهسازی و مقاوم سازی می باشد و امیدواریم با تامین منابع مالی لازم کل شبکه های برق فرسوده استان با کابل خودنگهدار جایگزین شود.
وی افزود: امروز و با هدف رفع ضعف برق و تقویت برق اهالی دو منطقه از جمله منطقه روستایی علی آباد، با اعتباری معادل 4000 میلیون ریال دو هزار متر کابل خودنگهدار احداث و جایگزین شبکه های فرسوده شد.
هنرمند تاکید کرد: در سال 1399 و در کل شهرستان املش قریب به 24 کیلیومتر کابل خودنگهدار با اعتباری حدود 36 میلیارد ریال احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت و در سالجاری نیز تا کنون قریب به 9 کیلومتر کابل خودنگهدار با اعتباری بیش 13 میلیارد ریال برای رفاه حال مشترکین منطقه مورد احداث قرار گرفته است و برنامه پیش بینی شده برای سالجاری درصورت تامین نقدینگی لازم 25 کیلومتر می باشد.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: مناسب ترین نوع شبکه با توجه به نوع اقلیم استان گیلان، کابل خودنگهدار است که مقاومت بسیار بالایی در برابر بلایای طبیعی دارد و علاوه بر این مزایای دیگری همچون کاهش سرقت شبکه های توزیع برق، رفع اتصالات ناشی از شرایط آب و هوایی استان گیلان و جلوگیری از شاخه زنی درختان در معرض اتصال به شبکه ، افزایش ایمنی در هنگام كار بر روی خطوط و كاهش خسارتها و ضایعات ناشی از برق گرفتگی و راحتتر بودن فعالیت های مرتبط با استمرار در ارائه سرویس به مشتركین دارد.
هنرمند تصریح کرد:  مجموعه تلاش های شرکت توزیع برق گیلان، تامین برق مطمئن برای شهروندان به ویژه در زمان وقوع بحران های جوی است و لازمه این کار مقاوم سازی شبکه های توزیع برق در نقاط مختلف شهری و روستایی استان می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *