10:37

1402/09/17

تابستان خود را چگونه می‌گذرانید؟

6691

 به گزارش سرویس طنز و کاریکاتور صبح رانکوه، به نقل از انصاف نیوز ما، در تابستان طرح افزایش جمعیت را تصویب کردیم، یک چیزی هم بود که نمی‌دانم یعنی چه! واتکزومی! واکمتزویی! ولی چون کار بدی بود گفتیم که باید ممنوع بشود، بعداً همه به ما خندیدند و ما خیلی خجالت کشیدیم، همه‌اش تقصیر حمید و آن دوست‌های بی‌ادبش بود.

یک‌بار هم علی چند تا عکس آورد و با هم تماشا کردیم، آن روز خیلی خوش گذشت. علی همیشه با حمید و مهدی و دوست‌هایشان دعوا می‌کند، بعضی وقت‌ها علی می‌رود پای تخته و یک چیزهایی می‌گوید که آن‌ها مثل لبو قرمز می‌شوند.

آن‌ها برای آن‌که تلافی کنند می‌خواهند یکی از وزیران حسن، دوستِ علی را استیضاح کنند. ما کلافه شده‌ایم، ما دلمان می‌خواهد مثل قدیم‌ها باشد که همه با هم دوست بودند و هیچکس استیضاح نمی‌شد. قبلاً اگر یک نفر کار خیلی بدی هم می‌کرد، کسی استیضاح نمی‌کردش، ولی الان الکی به آدم‌ها کارت زرد می‌دهند و استیضاح‌شان می‌کنند.

تازه آن‌ها یک طرحی را هم آورده‌اند که نباید هیچکس عکس سید محمد، دوستِ علی را ببیند، ولی ما نمی‌دانیم با این طرح چه کار کنیم! می‌ترسیم دوباره مسخره‌مان کنند. آن‌ها می‌گویند سیدمحمد فتنه‌گر است و اگر مردم عکس فتنه‌گرها را ببینند، شیطان گول‌شان میزند و شلوغ‌بازی می‌کنند. من یک‌بار ازشان پرسیدم مگر فتنه چند سال قبل تمام نشده ‌است؟ ولی آن‌ها جواب من را ندادند، فکر کنم آن‌ها از اینکه مردم به حسن رای داده‌اند عصبانی هستند.

از وقتی که حسن به جای محمود آمده است، ما دیگر عمو سعید را نمی‌بینیم، عمو سعید همیشه برای ما هدیه می‌آورد و اینقدر مهربان بود که بعداً وقتی ازش می‌پرسیدند چرا به این‌ها هدیه دادی؟ برای آن‌که ریا نشود می‌گفت: ندادم! ولی الان دیگر او پیش ما نمی‌آید.

اَه! همه‌اش تقصیر این حسن است، دلم می‌خواهد موهایش را اینقدر بکشم که جیغ بزند. تابستان امسال خیلی بد می‌گذرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *