05:50

1402/12/05

رئیس بهزیستی شهرستان املش خبر داد

برگزاری جشنواره ورزشی و بازی های بومی و محلی ویژه توانخواهان در املش

رئیس بهزیستی شهرستان املش از برگزاری جشنواره ورزشی و بازی های بومی و محلی ویژه توانخواهان در سالن ورزشی ۲۲ بهمن این شهرستان خبر داد

خانم مهری در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با اعلام این خبر اظهار داشت: به گرامیداشت هفته معلولین جشنواره ورزشی و بازی های بومی و محلی بهزیستی شهرستان املش  با حضور مهری ریاست  بهزیستی، خانم تنها  معاونت محترم اداره ورزش و جوانان ، خانم علیزاده  نماینده و مشاور امور بانوان فرمانداری  ،  بسیج جامعه پزشکی  شبکه بهداشت و درمان ، مربیان  مرکز آموزشی کاویان ، مسول و  مددکاران  و تسهیلگران مرکز مثبت زندگی و مجری طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه  ، معلولین عزیز و خانواده های  شریف  دارای معلولیت در باشگاه ورزشی ۲۲ بهمن واقع در پارک‌گلستان  شهرستان  برگزار شد.

وی افزود: جشنواره ورزشی و بازی های بومی محلی  ویژه افراد داری معلولیت در برنامه توانبخشی مبتنی بر جامعه  در سه حیطه  بازی های طناب کشی  ، دارت ،  مهارتی برگزار شد.

مهری هدف از برگزاری این جشنواره،توسعه برنامه های توانمند سازی افراد دارای معلولیت و بهبود دسترسی این افراد به فعالیت ها و امکانات ورزشی است تا با اجرای برنامه های ورزشی، ضمن پرورش قوای جسمانی، روحی و روانی آنها، مهارتهای ارتباطی و مشارکت اجتماعی این عزیزان نیز ارتقاء یابد.

رئیس بهزیستی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با همت و تلاش مضاعف شاهد اجرایی شدن هر چه بهتر قوانین مصوب حمایتی در مورد افراد دارای معلولیت و استفاده بهینه از خدمات و امکانات عمومی، رفاهی، فرهنگی، آموزشی، فرصتهای شغلی و در نهایت برابری فرصتهای اجتماعی به عنوان مطالبه به حق جامعه افراد دارای معلولیت باشیم. و از  حضور جامعه هدف در این برنامه و همچنین همکاری  اداره ورزش  ، شبکه بهداشت و درمان در اجرای ویزیت رایگان تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است: در انتهای این مراسم با اهدای جوایزی از برترینهای این دوره  و همه افراد شرکت کننده  در مسابقات تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *