19:44

1403/04/23

برخورد پلیس راهور املش با سد معبر خودروها در پیاده رو

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان املش از برخورد با سد معبر خودروهای پارک شده در پیاده رو خبر داد

سرهنگ بهمن جعفری در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: تردد و پارک وسایل نقلیه در پیاده‌روها یکی از معضلات ترافیکی و موجب سلب آسایش و آرامش عابران پیاده است و برابرماده 20 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و ماده 192 آیین نامه راهنمایی و رانندگی تردد و پارک وسایل نقلیه در پیاده رو ممنوع و پلیس ملزم به اعمال قانون این دست از وسایل نقلیه است.

وی افزود:برای رانندگان موتورسیکلت‌هایی که اقدام به تردد از پیاده‌رو می نمایند و حرکات نمایشی انجام می دهند ضمن اعمال قانون توقیف وسیله نقلیه نیز پیش بینی شده است .

رئیس پلیس راهور شهرستان املش با بیان اینکه پیاده‌روها صرفا مختص تردد عابران پیاده است خاطرنشان کرد: وجود مانع در مسیر پیاده رو سبب سد معبر و تردد عابران از سواره رو می شود که این موضوع ضمن ایجاد اختلال در نظم عبور و مرور برای شهروندان خطر آفرین خواهد بود.

این مقام راهنمایی و رانندگی در پایان با اشاره به برخورد بدون اغماض پلیس با خودروهای پارک شده در پیاده‌رو از رانندگان و صاحبان صنوف شهر املش خواست ضمن احترام به قانون و حقوق سایر شهروندان از تردد و پارک وسیله نقلیه در پیاده رو اجتناب کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *