05:55

1403/05/02

برخورد قاطع پلیس با تخلفات حادثه‌ساز در شهرستان املش

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان املش از برخورد قاطع با تخلفات حادثه ساز خبرداد.

سرهنگ بهمن جعفری در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت:در راستای کاهش تصادفات و تخلفات، پلیس راهور شهرستان املش با تمام تجهیزات و امکانات در اختیار و فعال نمودن گشت‌های محسوس و نامحسوس، برخورد قاطع با تخلفات حادثه ساز را در همه معابر شهرستان‌ از ابتدای سال جاری در دستورکار قرار داده که این طرح همچنان ادامه خواهد داشت.

 

اختصاصی

وی در ادامه افزود: همه تخلفات حادثه ساز دارای نمره منفی می‌باشند، یعنی راننده‌ای که به علت تخلفات حادثه ساز متوقف و اعمال قانون می‌شود نمره منفی نیز برای گواهینامه وی درسیستم ثبت خواهدشد و برابر قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی وقتی که نمره منفی نیز به حد نصاب برسد گواهینامه راننده توقیف خواهد شد.

این مقام راهور بیان داشت: سرعت و سبقت غیر مجاز، خودرو‌ها با حرکات نمایشی و مارپیچ، تک چرخ زدن و ایجاد صدای ناهنجار سبب ایجاد مزاحمت برای هموطنان و موجبات برهم زدن نظم ترافیکی شهر به طورقطع حرکات این خودرو‌ها و تخلفات حادثه ساز از دید پلیس پنهان نخواهد ماند و پلیس ضمن اعمال قانون، این خودرو‌ها را توقیف و به پارکینگ انتقال می‌دهد.
سرهنگ جعفری در خاتمه از شهروندان و رانندگان خواست، بارعایت مقررات راهنمایی و رانندگی یاریگر پلیس در اجرای نظم انضباط ترافیکی در سطح معابرباشند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از تخلفات فوق موضوع را ازطریق تلفن ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *