22:42

1403/04/29

امنیت از مؤلفه های مهم و اساسی توسعه و پیشرفت جامعه است

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، فرماندار املش در آئین مراسم صبحگاه نیروی انتظامی گفت: امنیت از مؤلفه های مهم و اساسی توسعه و پیشرفت جامعه است، که تنها در سایه فداکاری و ایثار نیروهای نظامی و امنیتی و انتظامی فراهم می گردد.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: نیروی انتظامی در این راستا جایگاه ویژه و نقش برجسته‌ای دارد. نیروی مقتدر، فداکار و با صلابتی که همواره دوشادوش مردم بوده است و از گوهر گرانبهای امنیت در تمام نقاط و تمام اوقات حراست نموده است.

رنجبر بیان داشت:  ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای نیروی انتظامی، از تمامی سبزپوشان نیرو‌های ناجا قدردانی کرده و هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان، افسران، درجه داران و سربازان، به ویژه دلاور مردان این نیرو در شهرستان املش تبریک می گویم.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم، از تعدادی پرسنل شاخص و فعال نیروی انتظامی،افسران و فرماندهان اسبق، پلیس افتخاری و جمعی از سربازان نمونه و خانواده شهدا و خیرین امنیت ساز با اهداء لوحی تقدیر شد.

لازم بذکر است روز نیروی انتظامی در تقویم جمهوری اسلامی،مورخ ۱۳ مهر هرسال است، اما به دلیل تقارن این روز و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با اربعین حسینی و شیوع بی سابقه کرونا به یکشنبه ۲۷ مهرماه ۹۹ مصادف با اول ربیع الاول ۱۴۴۲ قمری موکول شد

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *