با حضور استاندار گیلان در روستای ییلاقی ملکوت بخش رانکوه شهرستان املش به صورت همزمان مراسم آغازعملیات اجرایی و افتتاح ۸ پروژه عمرانی و کشاورزی و فرهنگی با ۲۶ میلیارد تومان اعتبار انجام شد.           به گزارش خبرنگارصبح رانکوه؛ این طرح ها شامل گازرسانی به ۱۴ روستا ،آبرسانی به ۹ روستا، […]

با حضور استاندار گیلان در روستای ییلاقی ملکوت بخش رانکوه شهرستان املش به صورت همزمان مراسم آغازعملیات اجرایی و افتتاح ۸ پروژه عمرانی و کشاورزی و فرهنگی با ۲۶ میلیارد تومان اعتبار انجام شد.

 

 

 

 

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه؛ این طرح ها شامل گازرسانی به ۱۴ روستا ،آبرسانی به ۹ روستا، احداث ۳خانه عالم ،آبیاری تحت فشار قطره ای در سطح ۲۰۰ هکتار از باغات فندوق ، مقاوم سازی ۲۷۷ واحد مسکونی ، بهره برداری از ۲۸ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی و ۱۰ کیلومتر آسفالت راه روستایی است .

استاندار گیلان همچنین در ادامه این سفر با همراهی فرمانداران و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی از عملیات بهسازی مجدد محورهای کوهستانی زیاز به شوک اشکور سفلی بخش رحیم آباد شهرستان رودسر به طول ۱۵ کیلومتر که از طریق روستای کجید املش به محور سیاه خولک به گرماور به طول ۲۵ کیلومتر متصل می شود بازدید کرد.

در این بازدید استاندار گیلان بر ضرورت تسریع در اجرای این پروژه ها تأکید کرد.