03:03

1402/07/11

اجرایی شدن پروژه دیوار سازی و ساماندهی رودخانه های شهرستان

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، صبح امروز مهندس مرتضی میرزایی لیما؛معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای گیلان و مهندس صادقی مدیر منابع آب شهرستان های رودسر و املش با حضور در دفتر فرماندار با رنجبر فرماندار املش دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه که با حضور مهندس حیدری معاون عمرانی فرماندار شهرستان برگزار گردید؛ مقرر شد: اولین پروژه بند واو تبصره ۸ قانون بودجه در شهرستان املش در خصوص تحویل پروژه دیوار سازی و ساماندهی رودخانه های شهرستان اجرائی گردد.

صادقی مدیر منابع آب شهرستان های رودسر و املش در این جلسه گفت: به آقای فرماندار و مردم شهرستان قول می دهم در صورت همکاری و تعامل همه ادارات ذیربط در سال زراعی جدید در حوزه آبیاری هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

محمد رنجبر، فرماندار شهرستان املش در این دیدار ضمن تقدیر از توجه مسئولین آب منطقه ای در خصوص مشکلات شهرستان،از مسئولان آب منطقه ای استان خواست که در حوزه اعتبارات و تجهیزات به منظور رفع مشکل آبی این شهرستان همکاری و مساعدت نمایند.

در پایان این جلسه، مهندس میرزایی لیما بهمراه مهندس صادقی با حضور در پروژه ساماندهی، سردهنه سازی و کف بندی رودخانه سفید داربن؛ شروع عملیات اجرایی پروژه مذکور را با حضور مهندس حیدری شلمانی معاون امور عمرانی فرمانداری املش آغاز کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *