کمپانی روسی Gresso این بار گوشی آیفون ۷ را با الماس سیاه تزیین و روانه بازار کرد. به گزارش گروه فناوری اطلاعات  صبح رانکوه  به نقل از باشگاه خبرنگاران، کمپانی روسی Gresso که پیش از این چند مدل از تلفن های هوشمند لوکس را معرفی کرده بود به تازگی از مدل طلایی آیفون ۷ رونمایی کرده […]

کمپانی روسی Gresso این بار گوشی آیفون ۷ را با الماس سیاه تزیین و روانه بازار کرد.

به گزارش گروه فناوری اطلاعات  صبح رانکوه  به نقل از باشگاه خبرنگاران، کمپانی روسی Gresso که پیش از این چند مدل از تلفن های هوشمند لوکس را معرفی کرده بود به تازگی از مدل طلایی آیفون ۷ رونمایی کرده است. این شرکت با زینت دادن به گوشی ها به واسطه طلا، گوشی های هوشمند را به قیمت های گزافی به فروش می رساند.

شرکت Gresso این بار سه دستگاه گوشی آیفون ۷ مشکی رنگ را به واسطه ی الماس سیاه تزیین کرده است. گوشی هایی که حال هر یک از آنها ۵۰۰ هزار دلار (۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان) قیمت دارند. پشت این گوشی ۱۴۵۰ قطعه الماس سیاه کار گذاشته شده در حالی که بدنه گوشی با یک لایه تیتانیوم درجه ۵ پوشانده شده است.

لوگوی این شرکت و فریم دور دوربین از ۱۰ گرم طلای ۱۸ عیار تهیه شده است. این محصول با ایرپادهای مشکی رنگ که با حدود ۳۰ قطعه الماس سیاه پوشانده شده است، تکمیل می شود. تزیین هرکدام از این سه گوشی ۱۸ ساعت زمان برده است و هر سه آیفون نسخه ۲۵۶ گیگابایتی هستند.
ۀیفون

ۀیفون

ۀیفون

ۀیفون