14:52

1402/07/10

9 رکورد با مادربردهای سری 9

2288246_165

با اینکه زمان چندانی از عرضه مادربردهای سری 9 گیگابایت به بازارهای جهانی نگذشته است، اورکلاکرهای مطرح بین المللی با استفاده از آنها موفق شکستن 9 رکورد جدید جهان شدند.

به گزارش سرویس  فناوری اطلاعات جیرگوابر نیوز ؛تمامی این رکوردها توسط مادربرد Z97X-SOC Force گیگابایت به ثبت رسیده است که در حال حاضر پیشرفته ترین مادربرد اورکلاکینگ این شرکت به شمار می رود. یکی از مهمترین ویژگی های مادربردهای اورکلاکینگ گیگابایت که در هیچ کدام از دیگر مادربردهای اورکلاکینگ وجود ندارد، این است که طراحی آنها مستقیما زیر نظر HiCookie یکی از برترین اورکلاکرهای دنیا طی سال های اخیر، انجام می شود. به این ترتیب در مادربردهای مخصوص اوکلاکینگ گیگابایت تمامی نیازهای اورکلاکرها مد نظر قرار گرفته می شود و بخش هایی از مادربرد که بیشترین فشار را حین اورکلاک کردن متحمل می شوند، با دقت و وسواس بیشتری طراحی می شوند.

همچنین در این بخش ها از قطعات با کیفیت تری نیز استفاده می شود که پایداری، دوام و طول عمر بیشتری نسبت به قطعات معمولی تر دارند. گیگابایت در نسل قبلی مادربردها، یعنی مادربردهای سری 8 نیز برتری سری اورکلاکینگ خود را ثابت کرد و مادربرد Z87X-OC این شرکت به عنوان بهترین و محبوب ترین مادربرد اورکلاکینگ سری 8 از طرف وب سایت های معتبری مانند Toms hardware انتخاب گردید.

گیگابایت در طراحی مادربردهای اورکلاکینگ سری 9 خود امکانات منحصر به فردی از جمله کلیدهای آنبرد دسترسی سریع OC Touch، کلید OC Ignition و کلیدهای آنبرد فعال و غیر فعال کردن تمامی اسلات های PCIe و حافظه به صورت جداگانه را تعبیه کرده است که اورکلاک کردن را حتی برای کاربران غیر حرفه ای نیز آسان می کند. همچنین مادربرد Z97X-SOC Force مجهز به نسل جدید درگاه های اتصال سریع SATA Express، چیپ صوتی Realtek ALC 1150 با کیفیت بالای 115 دسیبل و شبکه Killer E2200 می باشد که پیش از این تنها در مادربردهای گیمینگ مشاهده می شدند. فضای بایوس این مادربرد نیز در سه حالت طراحی گردیده که اعمال تنظیمات را بسیار ساده و در دسترس نموده است. این محصول در حال حاضر تنها مادربرد اورکلاکینگ سری 9 موجود در بازارهای کشور می باشد و از گارانتی آواژنگ نیز بروخوردار است./باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *