18:57

1403/01/31

پانزدهمین یادواره 14شهید کیاکلایه املش برگزار شد.

81242579-5832045

امام جمعه رودسر در مراسم پانزدهمین یادواره 14شهید کیاکلایه املش با تاکید بر شناساندن سیره و اندیشه شهیدان به جوانان گفت: امروزه نام و وصیت نامه شهیدان بهترین ابزار و راهبرد برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و نظام است.

به گزارش صبح رانکوه به نقل از  ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین ˈمحمدعلی دستجردیˈ شامگاه شنبه در این مراسم که با حضور جمعی از مسوولان، خانواده های معظم شهدا و مردم در مسجد باب الحوائج کیاکلایه املش برگزار شد، افزود: با تهاجمات فرهنگی که دشمن نسبت به جوان های ما به راه انداخته اگر ما نام شهداء و یا وصیت نامه های شهیدان را مدنظر قرار دهیم تمام نقشه های دشمنان نقش بر آب و خنثی می شود.

وی با بیان اینکه موضوعی ترین و بزرگترین جهاد را امام حسین (ع)انجام دادند، بیان کرد: بعد از معصومین(ع) جهادی به وسعت و عظمت جهاد رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس رخ نداده است؛ در واقع رزمندگان ما در هشت سال دفاع مقدس بار دیگر زمان معصومین (ع) را در ذهن همه تداعی کردند.

امام جمعه رودسر با اشاره به ثابت قدم بودن زهیر در کنار امام معصوم (ع) افزود: شهدای ما نیز همچون زهیر در کنار ولی فقیه خود ثابت قدم بودند و سختی های زیادی را در مناطق عملیاتی تحمل کردند و با شجاعت در مقابل دشمن تا دندان مسلح، مبارزه کرده و به پیروزی رسیدند.

حجت الاسلام دستجردی با تاکید بر اینکه در چهره شهدای گرانقدر معصومیت و کوهی از استقامت مشهود بود، بیان کرد: شهداء حتی از حلال خودگذشتند و لذت آورترین لحظه عمرشان را بجای آوردن تمام وظیفه ای می دانستند که بر دوششان گذاشته شده بود.

وی در ادامه با اشاره به تشکیل نمایشگاهی از کتاب های خاطرات رزمندگان ایرانی در کشور سوریه و به فروش رسیدن تمام آن کتابها در یک روز گفت: بهترین کار فرهنگی امروز این است که کتاب ها و وصیت نامه های شهداء و رزمندگان ما را در اختیار جوانان قرار بگیرد تا با اینگونه حرکت جهادگونه نقشه های دشمن خنثی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *