05:20

1403/01/28

وقوع سرقت در شهرستان رودسر 41 درصد کاهش یافت

ه81229008-5808746

فرمانده نیروی انتظامی رودسر از کاهش 41 درصدی وقوع سرقت در این شهرستان در سه ماه ابتدایی سال جاری در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

 به  گزارش صبح رانکوه به نقل از ایرنا، سرهنگ ˈشعبان پایمردˈ عصر دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با تلاش مجموعه انتظامی شهرستان در سه ماه اول سال جاری شاهد کاهش 41 درصدی وقوع سرقت نسبت به سال گذشته بودیم.

وی با اشاره به دستگیری 84 نفر سارق دراین مدت گفت: در این مدت 125 فقره انواع سرقت در سطح شهرستان کشف شده است.

سرهنگ پایمرد افزایش کشف سرقت ها را نتیجه تلاش شبانه روزی مجموعه انتظامی شهرستان دانست و اظهار داشت: با فعال کردن گشت های پلیس و همچنین تغییر روش و کنترل سارقان آزاد شده و سابقه دار، موفق به کاهش سرقت و افزایش کشف سرقت ها در سه ماه اول سال جاری شدیم.

وی اجرای طرح های مختلف انتظامی، تشدید گشت های خودرویی، طرح تشدید شناسایی و مبارزه با سارقان در کنار همکاری و تعامل خوب مردم با این فرماندهی را از عمده دلایل کاهش وقوع سرقت و افزایش کشفیات در شهرستان رودسر عنوان کرد.

سرهنگ پایمرد در ادامه افزایش چشمگیر کشفیات مواد مخدر را نیز از دیگر توفیقات مجموعه انتظامی شهرستان در این مدت ذکر و اضافه کرد: در سه ماه سال جاری ، 22 کیلو و 723 گرم انواع موادمخدر کشف و 389 نفر معتاد دستگیر شدند.

وی اظهار داشت: همچنین در سه ماه اول سالجاری هزار و 15 پاکت انواع سیگار قاچاق، 75 قلم انواع عتیقه، 19 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، 10 هزار و 665 حلقه انواع لوح فشرده غیر مجاز در این شهرستان کشف شده است.

وی در پایان با بیان اینکه در این مدت 436 متهم دستگیر و به مقام قضایی معرفی شده اند، تصریح کرد: مجموعه انتظامی شهرستان با تلاش و جدیت و حمایت مردم و مسوولان طرح های ویژه ای را برای مهار هرچه بیشتر سرقت ها و ایجاد احساس امنیت بین مردم در دستور کار دارد.

شهرستان رودسر در 75 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *