17:24

1403/03/26

همایش پیاده روی بانوان پیشکسوت فرهنگی در املش برگزار شد/تصاویر

اختصاصی / همایش بزرگ پباده روی بانوان پیشکسوت فرهنگی آموزش وپرورش شهرستان املش به مناسبت دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) از مقابل کانون باز نشستگان اموزش وپرورش املش تا پارک گلستان برگزارشد.
به گزارش خبرنگارصبح رانکوه  مدیر آموزش وپرورش شهرستان املش باحضور در جمع پیشکسوتان فرهنگی این  شهرستان با تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت : اموزش وپرورش نیازمند هم اندیشی وخرد جمعی وتعامل دو سویه٬البته مبتنی بر استدلال و عقلانیت که ان استراتژی جدی سازمانی برای پیشبرد اهداف اموزشی و پرورشی است برای رسیدن به سر منزل مقصود است
بهرام صفری افزود: الحمدالله ظرفیت فرهنگی جامعه املش بسیار بالاست و جای شکر دارد که شهرستان مادارای پشتوانه فکری ٬ اجتماعی ٬سیاسی و فرهنگی بسیار قوی است که مملواز انرژی مثبت است بویژه. پیشکسوتان عزیز ما که دیروز معلم کلاس درس بودند و امروز معلم جامعه هستند وما در مکتب این بزرگواران تلمذ کردیم که امیدواریم بتوانیم گوشه ایاز زحمات این بزرگوارنرا با انرژی مثبتمان برای نسل جوان و دانش اموز که قشر اصلی و مرکزی ترین هسته ی تعلیم وتربیت هستند٬ در نظام مقدس تعلیم وتربیت کوشا و ساعی باشیم.
مدیر اموزش وپرورش املش تصریح کرد: امیدوارم طوری کار کنیم که حسرت نخوریم قدر فرصتها و نعمات را بدانیم و برای تربیت فرزندانمان و رضای خدا همواره کوشا باشیم.
وی در خاتمه بیان داشت: سپاسگزارم که این نشاط اجتماعی را ایجاد کردید ورزش پیامش صمیمیت و صفا و تعامل و شور ونشاط اجتماعی و همگراییو بهداشت روح و روان است دست مریزاد٬ خدا قوتتان دهد.

در پایان همایش به رسم یاد بود به ۱۳ نفر از بانوان پیشکسوت فرهنگی هدایایی ازسوی مدیریت اموزش وپرورش املش اهداشد

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *