20:12

1403/03/27

ضرورت احداث بازارچه دائمی برای عرضه محصولات صنایع دستی هنرمندان املشی

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رنجبر امام جمعه شهرستان املش در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه در سفارش به تقوای از امام رضا(ع)که فرمود:کسی تقوای الهی داشته باشد و حرمت خدا را حفظ کند ،حرمتش حفظ می شود و هرکس ار خدا اطاعت کند از او اطاعت میشود اشاره داشت و ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امام رضا علیه السلام افزود:باید برکات وجود حرم امام رضا(ع)را قدر بدانیم و با رفتن به زیارت بارگاه امام رضا(ع) به خانواده ها معنویت و وسعت ببخشید.

خطیب جمعه املش در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در سالگرد امام خمینی(ره) اشاره داشت و افزود:ایشان گفتمان سازی برای گام دوم انقلاب،مردمی مانند انقلاب ،امیدوار کردن مردم ،حفظ ارزش های امام راحل،دشمن ستیزی را مورد تاکید قرار دادند.
امام جمعه املش همچنین افزود:تاملی بر اعترافات مقامات آمریکایی به شکست سیاست حداکثری اینست که یکی از مقامات آمریکایی در ۱۴ خرداد ماه گفته سیاست فشار حداکثری ترامپ بایدن منجر به محدود کردن ایران نشد و ایران همچنان قوی تر شده است. و ما اگر ایران در توافق برجام برنگردد در واقع ما بازنده ایم.
وی با بیان اینکه اسرائیل و آمریکا بدانند که ملت ایران در مقابل توطئه های اسرائیل و آمریکا کوتاه نخواهد آمد افزود:امروز رییس سازمان انرژی هسته ای اعلام کرد که نسل جدید ماشین های سانتریفیوژها را شروع خواهیم کرد چرا که اسرائیل و آمریکا اهل مذاکره نیستند و ما همچنان با استقامت در مقابل توطئه های آنان خواهیم ایستاد.
امام جمعه املش در پایان ایجاد بازارچه و نمایشگاه سنتی و دائمی در شهرستان املش و رانکوه را از مطالبات مردم عنوان کرد و خواستار حمایت و همکاری مسؤولان استانی و شهرستانی در این راستا شد و همچنین افزود:۵۷۰نفر هنرمند در شهرستان املش وجود دارد که میخواهند با ایجاد این بازار چه ها اشتغال ایجاد کنند و ۵۷۰ میلیون تومان نیز برای اشتغال زایی گرفته اند و انشااا با ایجاد نمایشگاههای دایمی بتوانیم قدم موثری را در جهت اشتغال جوانان برداریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *