یونس محمودی فرماندار املش در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان گفت: ۱۳۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار امسال از منابع مختلف برای اجرای پروژه های عمرانی این شهرستان اختصاص یافته که ۲۱ و ۸ دهم (۸/۲۱) بیشتر از میزان پارسال است.       به گزارش خبرنگارصبح رانکوه؛ یونس محمودی با اعلام […]

یونس محمودی فرماندار املش در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی این شهرستان گفت: ۱۳۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار امسال از منابع مختلف برای اجرای پروژه های عمرانی این شهرستان اختصاص یافته که ۲۱ و ۸ دهم (۸/۲۱) بیشتر از میزان پارسال است.

 

 

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه؛ یونس محمودی با اعلام این خبر اظهار داشت:۱۱۲ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال اعتبار از منابع مختلف پارسال برای اجرای ۲۰۳ پروژه عمرانی به این شهرستان اختصاص یافته بود که ۳۷ میلیارد ریال معادل ۳۳ درصد آن تخصیص یافت که ۸ درصد از میانگین تخصیص استان بیشتر است.

وی افزود: از مجموع ۱۳۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبارات عمرانی این شهرستان در سال جاری، ۴۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از محل تملک دارائی استانی، ۴۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل سه درصد نفت و گاز و بقیه از سایر منابع است.

فرماندار املش تصریح کرد: از مجموع ۱۳۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال اعتبارات عمرانی این شهرستان در سال جاری، ۵ تا ۸ درصد برای اجرای طرح های هادی روستایی، ۱۰ درصد برای تأمین آب شرب روستائی، و یک درصد برای ساخت ساختمان های پایگاه مقاومت بسیج اختصاص یافته است.

وی بیان داشت: راه و شهرسازی با بیست میلیارد ریال اعتبار و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان املش با صد میلیون ریال به ترتیب بیشترین و کمترین میزان اعتبارات عمرانی شهرستان املش را امسال به خود اختصاص داده اند.