21:45

1402/12/11

اجرای محافل انس با قرآن در بقاع متبرکه رودسر و املش

خبرگزاری تسنیم: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودسر و املش گفت: تاکنون در ۱۴ بقعه متبرکه و ۶ مسجد این دو شهرستان طی ماه مبارک رمضان محافل انس با قرآن کریم برگزار شد و طی روزها و شبهای باقی مانده دو محفل دیگر در شهرهای رودسر و چابکسر برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش صبح رانکوه،حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی پاکیزه اظهار داشت: هدف از برگزاری محافل انس با قرآن ایجاد فضای نورانی قرآن در جامعه، انس هرچه بیشتر با کلام وحی، ارج نهادن به ارزش‌های اعتقادی و ترویج فرهنگ متعالی قرآنی در جامعه و آشناکردن بیشتر نسل جوان با آرمان‌ها و ارزش های اسلامی و قرآنی است.

وی از اجرای طرح ضیافت الهی روزه داران طی ماه مبارک رمضان در بیش از 20 مسجد و بقعه متبرکه شهرستان‌های رودسر و املش خبر داد و گفت: بیش از 10 هزار نفر از روزه داران در قالب این طرح در این دو شهرستان اطعام شدند.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های رودسر و املش بیان کرد: برای اطعام این روزه‌داران که اعتبار آن از محل نیّات واقفین و نذورات مردمی و خیرین تأمین شده بیش از 100 میلیون ریال هزینه شده و تا پایان ماه مبارک رمضان 5 طرح ضیافت الهی دیگر نیز اجرا می شود.

پاکیزه در خاتمه به طرح جمع‌آوری اعانات مردمی جهت کمک به مردم یمن در سطح مساجد و بقاع متبرکه شهرستان‌های رودسر و املش در روز عید سعید فطر اشاره کرد و گفت: این طرح در 8 بقعه شاخص و همه مساجد این دو شهرستان اجرا می‌شود و کمک های جمع آوری شده بلافاصله به سازمان اوقاف تحویل تا در سریعترین زمان ممکن به کشور یمن ارسال شود./تسنیم

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *