21:05

1402/01/05

اتفاقی که به شایعه مسمومیت دانش آموزان در املش دامن زد

مشخص شدن علت مسمومیت دانش آموزان املشی

مدیر آموزش و پرورش املش از غیر عمدی بودن انتشار سم شیمیایی در اطراف دو مدرسه مجاور هم در املش خبر داد.

به گزارش رانکوه نیوز، محمد کریمی پور گفت: یکی از ساکنان مجاور دبیرستان دخترانه غیردولتی شایستگان مقطع متوسطه دوم ، که کشاورز است، صبح امروز یک بطری حاوی سم آفت کش دیازنین که تاریخ مصرف گذشته بود را به همراه زباله خانگی در کنار کوچه قرار می دهد که رفتگر شهرداری ساعت هشت صبح امروز برای تفکیک زباله ، بطری را برداشته و سم داخل بطری را در سطح کوچه خالی می کند.

وی گفت : سم ریخته شده در خیابان بر اثر گرمای هوای امروز بخار شده و در فضای منطقه پخش شد و هوا را آلوده کرد. 🔸مدیر آموزش و پرورش املش گفت : علاوه بر کارکنان مدرسه شایستگان ,کارکنان اداره چای که در مقابل همین مدرسه واقع شده و کارکنان مدرسه مجاور که مدرسه غیردولتی دخترانه ثمین در مقطع متوسطه اول است متوجه ی بوی بد و تند ناشی از استشمام آن شده و مدیران این مدارس پس از اطلاع از موضوع با هماهنگی اداره آموزش و پرورش و اطلاع رسانی به اولیا دانش آموزان مدرسه را تعطیل کردند .

محمد کریمی پورگفت : چند دانش آموز از روی کنجکاوی به محل آلوده رفته و پس از استشمام گاز دچار سوزش در مجاری تنفسی شدند اما حال همه دانش آموزان خوب است. هیچ دانش آموزی در املش به علت مسمومیت بستری نشده اند.

منبع:صداوسیما

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *