05:22

1402/01/09

استخراج ارز دیجیتال در يك شالیکوبی

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از پایگاه خبري پليس؛سرهنگ “سید جلال‌الدین جوانمردی” در گفت‌وگویی، به تلاش‌هاي شبانه‌روزي پليس در برخورد با مفسدان اقتصادي اشاره كرد و اظهار داشت: مبارزه بی‌امان با جرایم اقتصادی و قاچاق کالا و ارز به صورت مستمر در دستور كار پليس قرار دارد.
وي در ادامه با بيان اينكه پس از اقدامات همه جانبه پليسي، فردي كه در کارخانه شالیکوبی خود اقدام به استفاده غيرمجاز از دستگا‌ه‌هاي استخراج ارز دیجیتال می‌كرد، مورد شناسايي قرار گرفت افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از هماهنگی قضائی به اين مكان اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از كشف 30 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در بازرسی از اين كارخانه خبر داد و بيان داشت: در اين راستا متهم 28 ساله براي سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
اين مقام انتظامي تصريح كرد: كارشناسان ارزش دستگاه‌هاي استخراج ارز دیجیتال كشف شده را 2 میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد كردند.
سرهنگ جوانمردي در پايان احتكار و قاچاق كالا و هرگونه فعالیت اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام مالي کشور قلمداد كرد و گفت: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تامین امنیت پایدار در جامعه است.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *