نشست صمیمانه  معاون سیاسی امنیتی فرمانداری املش با جمعی از حامیان دولت تدبیر و امید بر گزار شد.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حیدری نژاد در این نشست گفت: در اندیشه حامیان دولت ، عشق به تحقق آرمان های حضرت امام (ره) و ارزشهای انقلاب اسلامی موج میزند. معاون سیاسی فرمانداری افزود: در […]

نشست صمیمانه  معاون سیاسی امنیتی فرمانداری املش با جمعی از حامیان دولت تدبیر و امید بر گزار شد.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حیدری نژاد در این نشست گفت: در اندیشه حامیان دولت ، عشق به تحقق آرمان های حضرت امام (ره) و ارزشهای انقلاب اسلامی موج میزند.

معاون سیاسی فرمانداری افزود: در شرایط کنونی نیاز است که همه گروه ها و جناح های سیاسی  دور هم جمع شویم و با همفکری  در خصوص رفع موانع و مشکلات شهرستان گام برداریم.

حیدری نژاد تصریح کرد: علی رغم همه سلایق و نظرات مختلف، گروههای سیاسی میتوانند در کنار یکدیگر برای رفع مشکل بیکاری در کنار مردم ومسئولان قرار گیرند و بستر را برای توسعه و پیشرفت شهرستان فراهم نمایند .

 

وی در پایان جلسه با مهم و مثبت ارزیابی کردن نشست های هم اندیشی با فعالان سیاسی و اجتماعی برای بهره گیری از افکار و ایده های آنان در برنامه ریزی ها و سیاست گذاریها بر استمرار این جلسات تاکید کرد .

 

در این نشست هر یک از  حامیان دولت در شهرستان املش به بیان اهم مسائل و مشکلاتی که  در حوزه های مختلف وجود داشته و عموم مردم نیز با آن مواجه هستند، مطالبی بیان نمودند و در خصوص  انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال۹۸ مواردی را مطرح کردند.