01:38

1403/04/01

شایعه بمب گذاری در هتل پامچال رشت/ تکذیب خبر توسط پلیس گیلان

با حضور خودروهای پلیس در هتل پامچال ؛ شایعه بمب گذاری تکذیب شده است و در حال حاضر وضعیت در روال کاملا عادی قرار دارد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه؛ به دنبال خبر بمب گذاری در هتل پامچال رشت که در شبکه های مجازی به صورت گسترده منتشر شد نیروهای امنیتی و آتش نشانی در محل حادثه حاضر شدند اما هرگونه خبر بمب گذاری تکذیب شده است.

 

به دنبال این شایعه معاون اجتماعی پلیس گیلان گفت: خبر بمب گذاری در هتل پامچال رشت صحت ندارد. سرهنگ خیرخواه با بیان اینکه مردم به شایعات توجه نکنند؛ افزود: حضور پلیس در سطح شهر امری عادی و برای تامین امنیت بهتر مردم است.

خبرنگار و عکاس گیل خبر نیز که در محل وقوع شایعه حضور پیدا کرد با تایید حضور خودروهای پلیس در هتل پامچال اعلام کرد: شایعه بمب گذاری تکذیب شده است و در حال حاضر وضعیت در روال کاملا عادی قرار دارد.

همچنین یک منبع آگاه در گفت و گو با سایت گیل نگاه نیز درباره این خبر گفت: پس از اطلاع از این خبر بلافاصله نیروهای امدادی، انتظامی و تیم خنثی سازی در محل حاضر شدند و با همکاری اهالی محل و مدیریت هتل، تدابیر لازم از جمله ایمن سازی و تقسیم بندی منطقه به ناحیه سرد و گرم و جست و جو برای کشف بمب احتمالی انجام شد.

او افزود: با حضور همه نیروهای مربوطه در محل و انجام وظایف و تمهیدات لازم و اطمینان از عدم وجود بمب در محل حاصل شد و بدین ترتیب عملیات به پایان رسید و نیروهای امدادی و انتظامی محل را ترک کردند.

منبع: گیل خبر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *