03:49

1403/03/09

برگزاری بیش از 300 برنامه علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی در آموزش و پرورش شهرستان املش

رئیس آموزش و پرورش شهرستان املش گفت: از 110 مربی قرآنی، پرورشی، تربیت بدنی، بهداشت و مشاوران مدارس شهرستان املش تجلیل شد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه؛ بهرام صفری در همایش تجلیل از مربیان قرآنی، پرورشی، تربیت بدنی، بهداشت و مشاوران مدارس این شهرستان که به مناسبت هفته تربیت اسلامی در مصلای امام خمینی(ره) املش برگزار شد؛ گفت: امور تربیتی هشتم اسفند سال 59 تأسیس شده یادگار گرانقدر شهیدان رجائی و باهنر است که نقش تأثیرگزار آن در نظام تعلیم و تربیت بر هیچ کس پوشیده نیست.

 
وی افزود: تقدیم 23 هزار شهید دانش آموز به نظام مقدس جمهوری اسلامی حاصل بخشی از عملکرد نهاد مقدس امور تربیتی است که نمونه بارز آن دانش آموز 12 ساله املشی شهید جمشید داداشی بویه است.
صفری گفت: 300 برنامه ی مختلف علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی در یک سال گذشته در آموزش و پرورش املش برگزار شده که برگزاری مسابقات قرآنی در سطح شهرستانی با شرکت هزار دانش آموز املشی در مقاطع مختلف تحصیلی است.

 
صفری تصریح کرد: در15 واحد آموزشی شهرستان املش نماز جماعت برگزار می شود که در 9 واحد آن به امامت روحانی است و شهرستان املش در مسابقه برگزیدگان نوجوان سالم رتبه سوم استانی را از آن خود کرده و 7 فرهنگی این شهرستان هم در پرسش مهر موفق شده اند و برای اولین بار در گیلان اوایل سال آینده از تألیف کتاب شهروندی رونمایی می شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *