12:06

1402/03/17

اعتیاد جامعه را دچار مشکل و ناهنجاری می کند

همایش یک روزه اعتیاد و طلاق امروز با حضور محمودی فرماندار املش، عباسی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ،صفری امام جمعه ی محترم شهرستان فرماندی انتظامی، فرمانده سپاه، روسای دستگاه های اجرایی و اعضای شورای اسلامی و دهیاران بخش رانکوه در مسجد روستای هلوسرا برگزار شد

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه؛ ، یونس محمودی فرماندار املش در این همایش اظهار داشت: دولت از سه سال گذشته سیاست های خوبی در بعد پیشگیری و برخورد با پدیده اعتیاد اتخاذ کرده است که جمع آوری معتادان متجاهر خیابانی و کاهش سرقت ها از ان جمله بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان از شیوع پدیده مصرف مواد مخدر در بین نسل جوان به عنوان یکی از توطئه های دشمنان یاد کرد و افزود: امروز دشمن که از حمله مستقیم و جنگ با کشور و ملت ایران ناامید شده با جنگ نرم و توزیع مواد مخدر در پی انحراف نسل آینده کشور است.

وی بروز بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی از جمله طلاق، سرقت و سایر بزهکاریها را ناشی از مصرف مواد مخدر در اجتماع دانست و افزود: باتوجه به ابعاد و تبعات وسیع اعتیاد که همه افراد جامعه را درگیر خود می کند، مبارزه با این پدیده خانمانسوز عزم و اراده جمعی می طلبد.

محمودی با بیان اینکه اعتیاد جامعه را دچار مشکل و ناهنجاری می کند، بیان کرد: پیشگیری یکی از عوامل موثر در امر برخورد با اعتیاد است.

فرماندار املش مهار آسیب های اجتماعی را از اولویت های کاری وزارت کشور خواند و گفت: مهار این آسیب ها همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری است.

منبع:رسانه تحلیلی با مردم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *