15:49

1402/09/18

5 تیم پرخرج دنیا در فصل جدید

بانوی پیر تورین در حالی می‌خواهد در فصل جدید سری آ ایتالیا از عنوان قهرمانی فصل گذشته خود دفاع کند که مربی موفق خود یعنی آنتونیو کونته را در اختیار ندارد اما به جای آن خریدهای خوبی داشته است.

به گزارش صبح رانکوه  باشگاه خبرنگاران، تیم های اروپایی برای بدست آوردن افتخارات مختلف از هر وسیله ای استفاده می کنند اما مهمترین نکته برای آن ها خرید بهترین بازیکنان روزجهان است. برای خرید بهترین بازیکنان این تیم ها باید پل زیادی را بپردازند. در ادامه به سراغ 5 باشگاه اول دنیا می رویم که بیشتری خرج را در فصل جدید انجام داده اند.

بارسلونا (125 میلیون یورو)

بارسلونا درفصل گذشته یکی از ضعیف ترین تیم های باشگاهی بود و نتوانست خواسته های طرفدارانش را انجام دهد اما این فصل با خرید های مختلف قصد جبران دارند. آنها تا این لحظه از فصل نقل و انتقالات اروپایی بیشتر از رئال مادرید پول صرف خرید بازیکن کرده‌اند. 125 میلیون یورو رقمی است که صرف خرید بازیکنانی نظیر سوارز، رافینیا، دیولوفئو،کرکیچ، براوو، راکیتیچ، تراشتگن، هلیلوویچ و ژرمی متئو شده است که در این میان فقط 88 میلیون یورو فقط به خرید لوئیس سوارز اختصاص یافت.

رئال مادرید (110 میلیون یورو)

مادریدکه فصل قبل قهرمان اروپا شده است، امسال باید بیشتر تلاش کند. آن ها در فصل نقل و انتقالات تنها سه بازیکن را جذب کرده اند ولی برای هرکدام مبلغ بسیار بالایی را پرداخته اند.  مادریدی‌ها تا امروز 110 میلیون یورو صرف خرید بازیکنانی نظیر رودریگوئز، ناواس و کروس کرده‌اند و همچنان به دنبال خریدهای تازه​ هستند. مادریدی‌ها بودجه کلانی برای خرید بازیکن دارند و بعید نیست بازیکنان بیشتری را به کلکسیون کهکشانی خود اضافه کنند.

چلسی (97 میلیون یورو)

آنها خریدهای زیادی داشتند که دیه گو کاستا و سسک فابرگاس مهم‌ترین آنها بودند. فابرگاس و کاستا به علاوه خرید بازیکنان دیگری نظیر کورتوآ، پاسالیچ، لوئیس و دروگبا نزدیک به 97 میلیون یورو برای چلسی هزینه دربرداشته‌است. خریدهای چلسی با ادینسون کاوانی حتی می‌توانست سنگین‌تر هم شود اما حضور این مهاجم 55 میلیون یورویی پاری‌سن‌ژرمن در چلسی منتفی شد.

یوونتوس (91 میلیون یورو)

بانوی پیر تورین در حالی می‌خواهد در فصل جدید سری آ ایتالیا از عنوان قهرمانی فصل گذشته خود دفاع کند که مربی موفق خود یعنی آنتونیو کونته را در اختیار ندارد اما به جای آن خریدهای خوبی داشته است. یوونتوسی‌ها بازیکنانی نظیر مارونه، کینگزلی کومان، بواکیه، گولدانیگا، دیانه، اواسیم بوی، پاسکواتو، ایسلا، سورنسن، موراتا، پاتریس اورا، روبرتو پریرا و رومولو سوزا خریده‌اند و روی هم رفته 91 میلیون یورو صرف خرید این بازیکنان کرده‌اند.

آتلتیکو مادرید (82 میلیون یورو )

نایب‌قهرمان فصل گذشته اروپا و قهرمان لالیگا چاره‌ای جز این ندارد که برای تکرار روزهای بسیار خوب و شیرین خود بازیکنان جدیدی را جذب کند. مانژوکیچ، سائول، مارتین، سیلویو، باپتیستائو، سیکوئیرا، مویا، کورئا و گریزمان خریدهای جدید تیم مادریدی هستند خریدهایی که 82 میلیون یورو هزینه در بر داشته است. آتلتیکو مادرید که کاستا، بزرگ‌ترین و بهترین بازیکن خود را به چلسی فروخته است برای جبران این اتفاق حاضر است حتی پول بیشتری هم خرج کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *