10:13

1403/03/26

معرفی روستای ورکوره رانکوه املش به عنوان روستای شاخص اشتغال و گردشگری

فرماندار املش گفت:  برای رفع موانع تولید با همکاری و تعامل مدیران کل می توان راهکارهایی را برای خارج شدن از بن بست ها پیدا کرد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه ، یونس محمودی روز پنجشنبه در هشمین جلسه کارگروه اشتغال املش، اظهار داشت: برای رفع موانع تولید با همکاری و تعامل مدیران کل می توان راهکارهایی را برای خارج شدن از بن بست ها پیدا کرد.
یونس محمودی ادامه داد: در راستای منویات مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری، برای محقق کردن اقتصادمقاومتی برنامه ریزی و جلساتی را برگزار کرده ایم.
وی با اشاره به روستای ورکوره بخش رانکوه املش به عنوان نمونه اشتغال و گردشگری گفت: این روستا از همه جهات مورد بررسی قرار گرفته و به عنوان روستای شاخص معرفی شده تا روستاهای دیگر نیز با الگو قراردادن این روستا ، بتوانند زمینه های رشد را در روستای خود فراهم کنند.

 

فرماندار املش خاطرنشان کرد: تاکنون توانستیم برای 210نفر به طور مستقیم ایجاد شغل کنیم، 21 طرح نیز در کارگروه شهرستان مطرح و به بانک های عامل استان معرفی شده اند.
محمودی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست نسبت به چاره جویی در خصوص مشکلات شرکت ریسندگی املش نیز اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *